Zaujem o zadanu

Príspevok v téme: Zaujem o zadanu
Kubo1000

Ahojte, v praci mam kolegynu, ktora ma velmi pritahuje. Nielen fyzicky, ale svojou osobnostou, nazormi a pohladom na svet. Proste mam o nu zaujem. Problem je, ze je zadana. Ide vsak o vztah na dialku. Jej frajer nechce prist na Slovensko. Neviem, ake vazne je to medzi nimi dvomi, chodia spolu s prestavkami cca 2 roky. Nikdy o nom moc nehovori, niekedy mam pocit, ze sa tejto teme vyhyba.
Dost som sa na nu namotal, neviem ako dalej. Snazim sa s nou byt co najviac. Ci uz v praci alemo mimo nej. Ma to podla vas vyznam riesit a bojovat o nu? Ako na to ist? Vo vztahoch nie som prilis skuseny, tak by sa mi hodila akakolvek rada. Dik.

Johnno

Vztahy s kolegynami vzdy koncia na hovno. Ver mi. Preco si nenajdes radsej nejaku milu nezadanu obycajnu holku mimo prace?

Jonno

Kolko mate rokov? To je dost dolezite i ked si myslim, ze ta ma len na vyplnenie casu bez priatela, zabavku. Mozno jej priatel zaraba v zahranici peniaze, ake ty nikdy na Slovensku nezarobis a preto je stale s nim. Pre nieco urcite.

atra

Ahoj Kubo1000, a z jej strany pozoruješ nejakú spätnú odozvu na Tvoj záujem o ňu? Alebo ona netuší, že o ňu máš záujem?