Slecna Já

Príspevok v téme: Slecna Já
Koala65432

Zdravim

Mám taký menší dotaz.

Zahľadel som sa do jednej slecny ( 32). Sem tam trochu poflirtujeme a tak, ale dopočul som sa (od kamarata ktorý ju pozná od mala, dokonca išla aj po ňom, len je ženatý, takže ju odmietol), že je strašne moc sebecká. Žiaden vzťah jej nevydržal dlhšie, ako 3 mesiace. A to tých vzťahov mala dosť. ( Nemám to potvrdené)

Čo som si všimol tak moc často rozpráva o sebe, Ja mam veľa práce, ja tamto ja hento. Len ja, ja, ja. Keď jej niečo poviem, tak niekedy mám pocit, že ju to ani nezaujíma. Pritom mi sama nadbieha, okato somnou flirtuje, okopáva ma pod stolom a podobné veci. Alebo ma aj celý većer ignoruje a tvári ako sfackovaný kakabus.

Takže sa v nej už ani poriadne nevyznám.

Prečo to tu píšem?

Strašne moc sa mi páči. No neviem či sa oplatí vôbec niečo si začínať, alebo budem len nejakou hračkou? Chcem len vedieť, máte niekto skúsenosť s podobnou slečnou?

Ako sa prejavuje napríklad také sebecké správanie vo vzťahu? Ja žiaľ nemám žiadne skúsenosti.

Koala

Rolexx

a co ze on tu svoju nazyva slecnou? A ked nepoznas vek zeny a vidis ze vyzera ze moze mat okolo 25-30 rokov aj ked v skutocnosti ma pred 40 tak ju ako oslovis ak jej vek nevies? Alebo nejaka ma 30 ale ty si myslis ze ma okolo 20 tak ako ju oslovis? A navyse zene len a len zalichotis ak ju aj ked omylom nazves slecnou.

XYZ_1

Rolexx: No hlavne že TEBA určite všetci oslovujú "PÁN." A žena má byť stále len "slečna" ??? Či má 15, alebo 30? A 40 alebo 50-ročnú slobodnú by si oslovil tiež "slečna", keby si vedel, že je slobodná ??? No len aby si potom od nej nedostal po papuli :)

Rolexx

boze tu su komenty odveci niektore.

Matus alebo Koala si vyber co si.. no proste vy dvaja sa hrajete hru kto z koho alebo ak chces hru na macku a psa. Skusal si ju aj niekam pozvat? A co vlastne cakas? Vsak ked je ona ticho tak zacni ty rozhovor. Ozvi sa k nej a dovod si uz najdi preco sa ozvat.

este pre osobky tu podomnou ktore riesili to oslovovanie. Oslovenie slecna sa pouziva aj pri starsich zenach. A najma dnes ked mnohe zeny po 30 vyzeraju ako 20rocne slecny tak sa bezne stava ze sa oslovuju slecny. Ved pre Matusa alias Koalu to je slecna ked vie ze je nezadana. Slecna sa oslovuje zena vtedy ked je stale slobodna a nie vydata. Pani sa hovori zenam vydatym a moze mat aj 20 ale ked je vydata tak je uz pani ked je slobodna tak je slecna.

Humanum

Ano, rozhodne podstatne viac ako neschopny a infantilny jebo z lesa.

a2larm.cz

Venovat niekomu, kto nie je ani politik, ani ucinkujuci v reality show, alebo ina znama tvar, ktora dobrovolne! a vedome riskuje drobnohlad medii, navyse niekomu, komu som doslova ukradnuty, kazdy druhy blog a to nie posledny mesiac, ani posledny pol rok a dokonca ani posledny rok, je prejav choroby. Chorej firemnej kultury.

xxxxxxxx1

32 rocna baba je uplne inak nastavena si uvedom ako tvoje rovesnicky, alebo mladsie baby .... inak, co citam tak chudak baba.... co od nej akoze ocakavas.? normalny chlap ak ma o zenu zaujem urobi nejaky krok, donekonecna flirtovat a picoviny okolo, to by ma ako zenu nebavilo. zahravas sa s nou, nezaujimas sa o nu ako o zenu ani ako o cloveka, co cakas ? sebecky a samoluby mi prides skor ty

Koala65432

Bože ma nechytaj za slovíčka. Vyjadrujeme sa tak iba tu. Oslovujem ju normálne menom.

Tak neviem, čo máš za problém. Ak ti to urobí radosť tak budem písať Dáma, ok?

soleil_1

32 ročnú nazývaš "slečnou" ??? To je oslovenie pre teenagerku, nie pre dámu po 30ke. Keby si mal ty 32 rokov a niekto by ťa nazval "chlapcom", alebo "mládencom", určite by ti to vadilo. Od istého veku je už oslovenie "slečna" urážkou. Divím sa, že dotyčnej to nevadí, alebo len nevie, že sa o nej takto vyjadruješ.

Koala65432

VECNE NA PIKU, choď spamovat niekam inam, alebo sa si zájdi do Pentagonu po dávku.

Hlavné že ty vieš o ľuďoch všetko. S tvojho príspevku srší iba arogancia.

Hľaď si do minulosti, mňa zaujíma prítomnosť.

Nikto múdry s neba nespadol.

vecne na piku

ty o ludoch nevies nic a tyzden este menej, teraz budes zvysok svojho zivota uvazovat co by bolo keby, opovrhovat tamtou bandou kokotov a pic, zatial co ja sa nikdy neobzeram spat. klasika. btw, to bola pointa.