Kašlať na to?

Príspevok v téme: Kašlať na to?
aaa111

Zdravím, neviem čo mám robiť som zaľúbený do zadanej „kamarátky“, avšak problém je, že ma neodmietla. Viackrát sme boli von, bozkávali sa, takmer došlo aj k sexu. Aj povedala že sa jej veľmi páčim a že ma má rada ale nevie či ma chce. Svojho priateľa veľakrát kritizuje a vidí na ňom chyby ale nechce ho opustiť a vraj keby nikoho nemá tak je somnou. Vadí mi že niekoho má a strašne žiarlim a už veľa krát som sa chcel na to vykašlať ale ked sa ja neozvem tak sa ozve ona a nedokážem ju ignorovať. Neviem čo mám robiť, a či vôbec dokážem ju navždy opustiť.

Linda703

predstav si ze ty by si bol na mieste jej priatela a toto by robila.. a zistovala kde by jej bolo lepsie a podobne ako by si sa citil? kasli nato nestoji ti za to

sewie

"nevie ci ta chce...ale keby nikoho nema, tak je s tebou"...vyzera to tak ze slecna proste prebehne tam kde to vyzera lepsie...zatial skusa ci to u teba bude lepsie...skratka nechce byt sama a aj ked jej frajer moc nesedi hovori si asi ze radsej nieco ako nic...za tebou dobehne ked si bude ista ze si lepsia varianta-aspon mne to tak znie...ide uz len o to ci ti teda taky pristup sedi.....

kafe

kámo, ty čo riešiš?? Kočka je zadaná, priateľa nechať nechce, tak buď ti stačí, že sa o ňu delíš s ďalšími alebo dovi. Kašli na to. A baba čo kydá na svojho priateľa - do frasa tak prečo s ním je?? No asi až také zlé to neni, lebo keby naozaj bolo, tak s ním viac neni. Vymýšľa si, tebe balamúti hlavu, ale tak asi celkom k sebe pasujete, keď tebe nevadí bozkávať sa a zvádzať zadanú. To nemáš na viac? Asi nie. Tak sa uspokoj s málom a o ženskú sa deľ s ďalšími.

Slobodna

Draha Nefritova, v tom pripade potom existuje taka vecicka, ze cestnost. Rozist sa a moze s cestnym stitom spoznavat tu lasku a nie, ze si nechava zadne dvierka a spoznava subezne niekoho ineho, bozkava sa s nim a nie je problem sa s nim aj vyspat. Okrem toho, velmi by som si dala pozor aj na to, ako sa vyjadruje o svojom partnerovy, ono to totiz nesvedci o tom, aky je on, ale o tom, aka je ona. Napisal si vetu, ze ti povedala, kebyze nema nikoho, tak je s tebou. Problem je, ze ona niekoho ma a aj tak je s tebou.

Nefritova

neviem preco je nadavate do k...ev. ved ta baba mozno sama ma pochybnosti, mozno je do teba zalubena alebo ju velmi pritahujes ale s priatelom ma mozno nejake vaznejsie zavazky, tak ho nechce/nemoze opustit len tak. poznam aj take typy, co svojho partnera citovo vydieraju, ze ked ich opusti tak si daco spravia etc..., nevravim, ze to je tento pripad. ale ze hned ste jej do slapiek vynadali. nesud niekoho, kym si nesiel v jeho topankach, aby vas raz zivot tak neprekvapil, ze budete mat dlhorocny stabilny vztah a zrazu sa objavi laska vasho zivota, vasa chybajuca polovicka a teraz co? ste preto kkt alebo k...a? pre mna skor slabsi jedinci, lebo ja nejdem do vztahu s niekym, len tak, ale si pockam na hlboke city. ale vacsina ludi to tak nerobi, nechcu byt sami. tak sa s dakym aj roky vlacia a potom pride ON alebo ONA tak co, do konca zivota maju byt len s niekym, ked mozu byt s NIM? a z takeho dlhorocneho/vazneho vztahu naozaj nie je jednoduche odist zo dna na den. neobhajujem ju, len nechapem hned to vase moralizovanie a odsudzovanie.

Slobodna

Tak tak ... Prostitutka je povolanie, ale ku*va to je charakter. Po svete beha tolko dobrych a vernych zien, no a vy si vyberiete hentaku. Evidentne vas to pritahuje, ale len do chvile, kym nebudete na mieste toho chudaka/partnera a nebude robit hlupaka aj z vas. Aj by mi ho bolo luto, keby si si za to nemohol sam.

.

ta tvoja "kamoška" vyzera byt pekna ...va aj charakterom...

taha sa s tebou popri priatelovi ktoreho za chrbtom ojebava a ohovara a este s nim zostava...zrejme ste si sadli spolu...ale ver, ze karma pracuje na sto percent , t.z. tvoja kamaratka pri prvej moznej prilezitosti nasadi parohy aj tebe, ci uz takmer alebo upne...

Mesačný princ

Na tvojom mieste by som to buď zabalil alebo potom nech sa rozhodne. Z tohoto nemôže byť nič dobré pokiaľ budete fungovať takto aj naďalej. A ak sa bozkáva s tebou a má priateľa tak ....hm...neviem