Žaludočná kyselina

Príspevok v téme: Žaludočná kyselina
rada

Moja mama sa uz pol roka trapi zaludocnou kyselinou vraj je to to ale mne sa to nezda. Bola na vsetkych moznych vysetreniach a nic. Jej priznaky su velka slabost a v oblasti zaludka citi horuco . po prilozeni ruky na oblast zaludka ma to miesto naozaj dost teple shudla uz 6 kil a je dost slaba vystriedala uz mnoho liekov vie niekto poradit?

mjanik

nech vyhľadá akupunktúru a dá si preliečiť trávenie.Celý tráviaci systém sa upraví a problémy zmiznú!!!

CHios

Tie lieky, čo ti dajú na gastre sú na hovno. Dokonca medicínske štúdie potvrdzujú, že problém neriešia, ale len dočasne zmierňujú a samozrejme napáchajú ďalšie vedľajšie účinky. V prvom rade by ste sa mali porozprávať sami so sebou. Väčšina podobných problémov súvisí s životosprávou a jedálničkom, čo je dobrou správou, lebo zmena a náprava je čisto na vás a začať môžte prakticky hneď. Mne osobne pomohla pri akútnych ťažkostiach Masticha Activ, zázrak prírodnej medicíny na žalúdok a bez vedľajších účinkov. Čo sa týka dlhodobého hľadiska, tam je dôležitá zdravá strava, pravidelný pohyb, žiadne fajčivo a alkohol len v rozumnej miere.

Dadka1812

Prosim vas kto mi poradiuz 5,,rokov mam kyselinu v žalúdku nic ma neboli dali mi na gastre lieky ale nechcem ich brat celý život

RNG

Ludia, citajte, ja nemam cas sa 100 krat opakovat.
Dobre zdroje kyselin su napr Betain HCl, pepsin HCl a L-lysin HCl
Davky su od 400 do 1800 mg, podla potreby a velkosti jedla. Samozrejme v inom case treba na vyrovnanie brat nieco na alkalizaciu, napr na Slovensku predavany Kalinat, pol lyzicky do pohara teplej vody skoro rano, na prazdny zaludok 2 hodiny pred jedlom

veruveru

RNG
prosim prosim napis raz konkretne, o aku kyselinu ide. som jeden z mnohych, ktori nevedia anglicky a na tej stranke sa nevyznam. prosim ta velmi pekne, napis mi konkretnu kyselinu, ktora je ozaj dobra, lebo clovek - laik ozaj nevie, co je dobre, a cim si este viac uskodi. boli by ti urcite viaceri vdacni, keby si bol trochu konkretnejsi. vopred vdaka.

RNG

Chybajuca kyselina sa da doplnit len dodatkom kyseliny, nic ine ju nenahradi.
Co sa tyka "zazracneho" koloidneho striebra, to akurat zastavi kvasenie a hnitie v zaludku na par hodin, inac traveniu nijak nepomoze.
Ja ho pouzivam zakazdym, ked sa objem a zacne sa mi v zaludku jedlo kazit pre nedostatok kyselin a prilis dlhu dobu leziace tam "ako tehla"

Preto mensie davky, castejsie jest a nemiesat jedla, tj silne bielkovinne jedla osobitne,pit az neskor, aby sa nerozriedili kyseliny, zeleniny a ovocia osobitne a skrobovin pomenej, najma v spojeni s cukrom a jemnymi mukami. Pre cloveka je zdrave jest celozrnne produkty, co najmenej spracovane.

komovaa

Odporúčam Vám Bunkovú výživu zmení kyslé prostredie na zásadité,lieky nepomôžu treba dodať výživu a Aloe Vera upokojí žalúdok.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

terezka23

mne pomohlo az zazracne koloidne striebro, nechcela som prv verit ale vyskusala som a bola som ohromena ako velmi rychlo a ucinne mi pomohlo. Mala som ho doma uz dlhsie a pouzila az kym som mala problem. Viac na slando.sk alebo na Koloidne.sk , verim ze pomoze kazdemu.

žalúdok

Preliečili mi helicobaktera a bolesti žalúdka pretrvávajú. Objavili sa mi rôzne zápalové ložiská. Čo mi prosím poradíte?