Pusa od bezdomovca

Príspevok v téme: Pusa od bezdomovca
lea

Dobry den. Chcela by som sa s Vami podelit s dnesnou skusenostou. Dala som 40 Sk mlademu bezdomovcovi. Asi sa mu to casto nestava, lebo mi od samej vdacnosti chcel dat pusu na lice. Trochu som sa odtiahla a dal ju len na hole rameno. Je mi to trapne sa pytat, ale mohol ma niecim nakazit? Tato skupina obyvatelstva mi nevadi, mnohi sa bezdomovcami stali nie vlastnou vinou, ale co sa tyka hygieny.. myslite, ze mozu byt nosicmi infekcnych ochoreni? napr. tie latkove sedadla v MHD tiez nie su idealne z tohto hladiska.

lea

Mendy, vidis uplne rovnaky pripad. ale to je drzost fakt, ako si vobec moze cudzi clovek dovolit bozk na pery. vsak to si ani blizki ludia nedovolia

mendy

ahoj lea,som len s usmevon citala toto vsetko :) stalo sa mi totiz nieco podobne u nas v RK: stala som pri vyklade a prechadzal okolo zobrak. pytal si nejake drobne a akurat som nejake mala vo vrecku rozsypane, tak som mu ich dala. asi sa tak rozradostil, ze ma objal a dal mi pusu. povodne mieril asi na pery, ale trosku som sa prekvapenim mykla a tak "stihol" len na lice... ludia naokolo sa len cudovali, ja iez, akoze bolo to mile... ale tiez ma chytili potom podobne stavy ako teba (hoci nie az tak) - len preto, lebo som sa nemala cim umyt a bolo mi to neprijemne, lebo az domov som z neho citila pach alkoholu a cigariet. to bolo vsetko... nemyslela som vobec na nijaku zltacku ani nic, az teraz sa nad tym tak zamyslam... vlastne ti ludia naokolo boli viac vydeseni ako ja :)

ooo

Jasné Lea, chrániť sa je dobré, už si si to overila aj u lekára, tak si dúfam kľudná. A ten Filaga či čo to tu bola, to zas čo zahlásil? Panejo, ako v prvotnopospolnej spoločnosti...

lea

No Jimmy, ano asi to bola trochu prehnana reakcia. ale na druhej strane, vies kolko ludi dostalo hepatitidu alebo infekcnu mononukleozu a ani nevedia ako? a zato ze si niektori ludia nevazia svoje zdravie, nemusia tym ohrozovat ostatnych

jimmy

To snad nemyslis vazne s tou otazkou..
Mat tak tvoje problemy..Nezda sa ti, ze to trosku prehanas? bez urazky, ale lekar, ktory ti v tomto probleme moze pomoct, je skor psycholog, ako nejaky iny odbornik :)))) prepac, nechcem ta tym urazit.. ;)

lea

Filaga, si robis srandu teraz, ze? lebo som sa nakoniec pytala jedneho internistu v nemocnici a povedal, ze nic nehrozi

Filaga

ako ja som sa raz bozkaval cez ramena s bezdomovcom a ta bezdomovecka choroba ti fakt moze hrozit. Ale su to iba take mensie zlte pupaciky trvajuce tak 5-6 dni.