Mixer Vitamix

9titinka5

tiez mam vitamix od vitarian.sk a som spokojna, mam ho roky, a kolko chce clovek do toho investovat zavisi ako casto a naco ho chce pouzivat

MatejPR

Ahojte, Vitamix je síce veľmi kvalitný, no cena je naozaj premrštená. Na trhu existuje mnoho alternatív, ktoré odvedú svoju prácu výborne a za omnoho nižšie ceny. Výborný je napríklad môj Concept SM 3410, ktorý som vybral na základe tohto článku www.testado.sk.

12betty

ja mam vitamix konkretne s30, okrem velkej nadoby ma aj malu , takze super vec napr na dovolenky, ja si robim smoothie casto so sebou takze urcite top vec

spotjen

Pozerala som kolko stojí, kedže vitamix nepoznám a teda :O tá cena je vysoká podla mna. Tiež mám mixér klarstein a nevidím rozdiel okrem ceny. Moj podrví bez problému všetko, spraví smoothie aj všetko

polka4

Vitamix nepoznám, ale tiež pridám dobrú skúsenosť s mixérom klarstein - herakles.. Mám ho už dlhšie, využívam ho pravidelne a je to fakt kvalita

lensom6

Ja mám doma mixer klarstein - herakles a som s ním natoľko spokojná, že neverím, že sa nájde ešte niečo lepšie na trhu :D

1klarika1

podla toho ako casto chces mixer vyuzivat, a co na nom robit, ja mam vitamix konkretne TNC 5200, ma 10 stupnov, a rozseka aj zamrazene ovocie napr, velky vyber vitamixov maju tu vitarian. sk