Vratit sa - chyba?

Príspevok v téme: Vratit sa - chyba?
jajaja123

Moj priatel ma dva roky trapil, kvoli skole. Nemal namna cas, stale sme sa hadali. Posledne obdobie ani za mnou nechodil, prisla som iba ja. Ked sme si napisali tak sme sa len hadali. Ja som bola vzdy ta ktora ho nechape. ked som sa s nim rozisla po dvoch rokoch, lebo posledny polrok som stale iba plakala a videli sme sa raz za mesiac bolo mu to jedno. Zacala som sa stretavat s niekym s kym mi bolo strasne krasne. Citila som sa s nim uzasne. Dozvedel sa o nom byvaly priatel a zacal sa mi ozyvat ako ma lubi a nech sa k nemu vratim. Ze on mal len problemy v skole ale ze to bude uz dobre. Ze ma velmi miluje a nevzda sa ma. Moje city k nemu ochladli, on to vie, ale vraj sa bude snazit a nikdy nebudem lutovat ze som sa rozhodla prenho. Dala som mu sancu, kvoli tym dvom rokom. S tym druhym som to celkovo ukoncila, nenapiseme si, nestretneme sa. A mna to hrozne trapi. Neviem ci som sa rozhodla spravne, neviem co robit. Alebo uz je aj neskoro nieco robit...

jajaja123

na toto forum chodia fakt super ludia...elablue moc ti dakujem za tie tvoje prispevky! mali sme podobne pribehy a dakujem zato ze si ma povzbudila k spravnemu rozhodnutiu!

elablue

jajaja123 ona asi myslela na to ze si sa rozhodla zle ked si sa vtedy vratila ku svojmu ex.Tak klud,bud si ista ze tvoje posledne rozhodnutie je spravne a tes sa z noveho vztahu.

elablue

Agina tak ti radim precitat si vsetky prispevky a zistis ze jajaja123 sa uz rozhodla nechat svojho ex a zostat s tym druhym s ktorym je velmi stastna.

jajaja123

elablue...praveze o tom druhom...byvaly mi stale pise a vola a ja som strasne stastna ale s druhym...no nieje to skvele? :-)) dakujem ti...moc. za to co si mi pisala.