Mandle - nechat si alebo nie??

anka

damian bola som aj objednaná na vyšetrenie hrub.čreva no nenabrala som odvahu,existuje niečo iné podobné tomuto vyšetreniu?

damian

Pouziva sa na infekcie vyvolane niektorymi prvokmi a na anaerobne infekcie. Nemalo by sa pouzivat viac ako 7 dni.

Casto na mnohe infekcie zabera to, co som pisal. Probiotika maju byt kvalitne (10 na tretiu ucinnych bacilov maju obsahovat a berie sa 3 tbl denne).

Mozes jest aj biele jogurty, kysle mlieko, tvaroh. NIE mlieko a syry!. Ak mas chronicky problem, dobre je uzivat enzymy. Diet(pravdepodobne protikvasinkova) je dolezita.

biba

ahojte,chcela by som sa spytat na taku vec..tvoria sa mi v mandliach take male biele hrudky (myslim ze sa to vola capy) a mavam pripchaty nos, hlavne vecer - to kebyze si nedam vibrocil tak asi mozem dychat akurat tak ustami.. myslite ze to moze byt nejaky problem s mandlami? mam skocit k lekarke? dakujem

anka

dakujem za radu,moj problém je už asi chronicky,najviac po antb.,ožívala som aj rozne probiotiká,no moc to nezabralo

damian

Drevene uhlie na vycistenie (Carbofit), dostatok vody denne (2 az 2 a pol litra nesytenej cistej vody ma pit kazdy clovek!), probiotika pre optimalnu crevnu mikrofloru, ak toto vsetko neulavi, dobre su aj enzymy. Okrem vody je dobre pit matovy, zihlavovy a echinaceovy caj. Treba vylucit kravske mlieko a tavene syry. Vylucit mucne vyrobky, hlavne z bielej muky. Jest vela ovocia a zeleniny.

damian

Nech sa stane vola Bozia (ci Tvoja), Zuzu. Lem skoda, ze nemozem zverejnit podobny pripad zeny ktora ma mandle uz vonku a teraz ma problemy s uzlinou. Toto nie je strasenie, toto je fakt. Tak ci tak, prajem Ti vela stastia!

zuzu17

Ja som si tiez kedyi vravela, ze si nikdy nedam vybrat mandle-ze maju svoju funkciu a ze to musi hrozne boliet...ale situacia ta prinuti..kto nezazil, nepochopi...a verim, ze mi operacia pomoze, tak akomnohym predo mnou...urcite sa tu zastavim a dam Vam vediet ako to vsetko dopadlo..Momentalne ale urcite nepotrebujem rady Typu DAMIAN.