imunotest, vakcinacia

Príspevok v téme: imunotest, vakcinacia
krpec21

bola som nedavno na koznych testoch u alergologicky, a tie ukazali ze sa mi zhorsila alergia. som asi 12 rokov pollinoticka kombinovana s alergiou na potraviny. vsimla si ze trpim casto aj na herpesy a casto byvam chora. spominala nejaky imunotest a potom vakcinaciu. vysvetli mi to niekto prosiiim? diki,pa

RNG

2x500 mg quercitinu je tolko, kolko dostanes, ked zjes velku cibulu(surovu alebo varenu,quercitin znesie trochu varu).
Hodne alergii su dosledky stepenia(vakciny donesu do tela mnozstvo latok, s ktorymi si telo nevie casto poradit)

andulka

RNG, rada sa poučím. Radšej by som brala tú detoxikáciu ako diéty. Veľmi ma to obmedzuje vo varení, ale vidím na synovi, že je na tom lepšie. A aj ja. Kedysi mu tie hlieny vytekali z uší. Bola by som veľmi rada, keby si mne, ale aj ostatným, ktorí majú podobné problémy, pomohol Alergikov pribúda čoraz viac. Najhoršie je vysvetliť dieťaťu, že "toto" nemôže papať , lebo mu to zrobí zle. Ten guercitin môžu užívať aj 7 ročné deti? Ja mám napr. epilepsiu, môžem to užívať aj ja?

RNG

Ak obmedzis jedenie potrebnych latok, doplatis na to.
Radsej ber doplnky proti pelovym alergiam ako napr quercitin(2x500 mg) a vitamin C, (ester C 3 gramy). A dobru enzymaticky zmes, ktora ti vycisti telo od alergenov.
To mnohym pomohlo
Da sa drzat dieta bez urcitych jediel, ale mesmie ich byt privela, lebo to oslabi telo.
Tak isto by som ti doporucil brat dobru probioticku zmes, ta vie vyriesit hromadu problemov v tele, vcitane potravinovych a inych alergii komplexne(zlepsenie travenia, detoxifikacia,vyroba vitaminov a roznych obrannych latok)

krpec21

velmi pekne dakujem za uzitocne rady Andulka, skusim to s tou dietou a hadam to zabere. to ale vela veci nebudem jest, mrkvu, papriku, avokado, orechy, nektarinky, marhule, jahody, ceresne, kiwi, vsetky citrusy... ale fakt to asi blbne v kombinacii s tymi brezami, hrabmi, lieskami a travami. uvidim, ako dopadne v septembri na tom imunoteste. drzte sa aj vy, a este raz dik.papa

andulka

Exematici a alergici často mávajú herpesy, pretože majú oslabenú imunitu. Herpes stále "drieme" v tele a čaká na vhodnú situáciu, kedy sa objaví. Toho sa už nezbavíme. Taktiež mnohí mávajú bradavice a na koži zlatého stafylokoka. Ja, môj manžel a dvaja synovia sme exematici a alergici. Môj starší syn má alergiu na pele, trávy, takže skríženú alergiu so zemiakmi, mrkvou, zelerom, orechmi a podobne. Veľmi dôležitá je diéta, aby množstvo protilátok v krvi kleslo. Vidím to na mojom krvnom obraze. Už viac ako rok nejem zemiaky, jablká, hrušky, rajčiny, broskyne, zeler, slivky - čiže všetky potraviny skrížené s peľovou alergiou brezy a tráv. Už od začiatku roka neužívam Aerius a môžem povedať, že ho ani nepotrebujem. Takže diéta je veľmi vhodná. Doktorka mala asi na mysli testy na imunitu /či je oslabená/. Vakcináciou myslela asi očkovanie, ktoré sa robí na jeseň alebo v zime. Pri tejto sa vlastne malé množstvo alegénu vpichne do tela, aby si toto samo postupne vytvorilo protilátky. Je to veľmi dobré, pretože prejavy alergie nie sú také veľké a kedysi som po očkovaní nepotrebovala jesť na jar ani v lete žiadne lieky. Nakoľko už 3 roky užívam lieky na epilepsiu /ochorela som počas druhého tehotenstva/, už ma nemôžu očkovať. Veľmi by ti to pomohlo. Ale skús vynechať aj potraviny, na ktoré máš alergiu. Je to veľmi dôležité. Držím palce. Andulka