menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

sedmikraska

ivka 2, tak to mas naozaj blbe. Ale ku tym neziaducim ucinkom- citas si to aj na obycajnych tabletkach od bolesti? Vsade je ich kopa a to ich ludia neberu kazdy den ako HAK. Musi sa tam zapisat kazda moznost aj ked je mozno nesuvisiaca s HAK

ivka2

a este ma napadol dalsi dovod, ja som dost zabudliva osoba, maloktore lieky doberiem (aj ATB), viem ze nerobim dobre..ale obavam sa ze potom by som este skor otehotnela..:)

maaasa

jedna moja kamoska ma otca lekara a ten mi povedal, ze z antikoncepcie vznika rakovina!! ze kazda zena zvycajne po 40 pride, ma rakovinu a staci sa opytat ci berie HAK!!

ivka2

ja napriklad ju nemozem brat aj z toho dovodu, ze mi ju primarka na hematologii neodporucala, kedze mam aj ine zdravotne problemy...tak to je ten asi najvacsi dovod, a za dalsie som pocula aj o dalsich negativach, ktore mozu ale aj nemusia byt pravdive, takze ja to odmietam...

sedmikraska

Mozem a vas ale spytat preco nchcete bret antikoncepciu, ked vas takto trapi menzes? Ja som tiez nechodila ani do skoly vtedy a tiez som utekala na zachod, ale teraz ani neviem ze ich mam, aky je vas dovod proti nej? Nemam zamer vnucovat ju, len chcem vediet.

ivka2

caje su na to Afrodita a Gynastan, ale ta afrodita asi viac zabera..
PS: chlapi by podla mna umreli keby mali zazivat to co my kazdy mesiac, sudim to podla toho co vidim doma..;)ked ma ist na ockovanie brasko alebo priatel tak si musu lahnut, aby nahodou neodpadli:DDD

fraisee

mala som to iste.. pomohla jedine hak. ked clovek prereve celu noc od bolesti tak urobi hocico aby sa to napravilo. nepomohol mi ani jeden liek.