Ktorá špirála je najlepšia?

morskaa

ja som najviac spokojna s maskarou od Bourjois Volume Clubbing Ultra Black.. velmi riasy zvyrazni, je poriadne cierna a vobec sa nedrobi, drzi pekne cely den..:) vo fann-ku stoji okolo 12 eur. konecne som nasla poriadnu zvyraznujucu spiralku..:)

petrusa

Ja som akurát vyskúšala od miss sporty mascaru v zelenej tube a hneď som si ju zamilovala.Z mojich krátkych, riedkych mihalníc sa zrazu stali zhustené a krásne vytočené.Za tie peniaze je 200%. Keď sa mi minie skúsim ju len doplniť obyčajnou náplňou od regine, totiž si myslím že najviac má vplyv kefka ako samotná výplň.

mickaa6795

ja si myslim ze skor zalezi na tej stetinke spiraly =)aspon umna urcite..treba najst spiralu s vhodnou stetinou pre vase mmihalnice..tak musite pokupovat viac a uvidite =D

bonbonik

vsetky su rovnake, zalezi na tom , ze ake mate mihalnice , a technika nanasania... ked mas krasne mihalnice ,mozes vyhodit aj 700 sk za spiralu (sorry ze este v korune pisem ) a tak isto ti to vytoci , ako 90 sk spirala. .

mickaaa89

premna je najlepsia Define A-lash taka zelena..robi mi dobre dlhe milhalnice..tu od rimelu sexy curves som si kupila teraz tiez ze skusim lebo zleenu som tam nevidela a neni taka dobra..takze znova si kupim Define A lash

julikkk

Bourjois Maxi Frange mascara super dvojkrokowa maskara ..Naj co som kedy aj mala ..
Fakt baby kupte ju je naj super predlzuje a vytaca..a objem..ani nehoworím .DD
Výborne oddeluje a fakt stojí okolo 550,- ale je fakt GooD

Lucinka33

jellkiss aj mna by zaujimalo ake mas mihlanice. Fakt ta spirala tak vytaca? A nepouzivas nahodou kliestiky na mihalnice?