Kto skúsil Herbalife?

jajco

dana660xz - jest kokteily miesto stravy je hlupost, ci je to herbalife ci produkt biotechu ci z inej firmy to je uplne jedno, vsetky veci na chudnutie, priberanie, na nejaku ocistu tela musia byt brane a uzivane ako DOPLNOK STRAVY!!!!!! a nie ako nahrada stravy, pokial to takto niekto berie tak je jasne preco nema vysledky... ja osobne odporucam HERBALIFE, ja mam s nim skvele vysledky a som spokojny..

muscleman

odporúčam nejesť herbalife ,je to drahé ako šľak a ja ako muž ktorý sa venuje kulturistike a mám aj trénerskú školu kde je i spustu vecí o výžive...hovorím,ísť do obchodu so športovou výživou a tam si kupovať veci.Po prvé je to za lepší peniaz,lepšia kvalita !!!! a hlavne funguje to ,lebo každý športovec to uznáva,či už niekto kto chce nabrať alebo chudnúť. Mimochodom ,keď je herbalife akže zdravá výživa,čo tam kurnik šopa robí PALMOVÝ olej ?

dana660xz

kirsten ja sa pytam len an jednu otazku a staci mi na nu odpovedat ano/nie. otazka znie: odporucas ludom jest koktejly namiesto jedla?

kirsten 21

Na všetky otázky by som mala odpoveď. Bohužial mali ste zlú skúsenosť a je to váš názor. Ja nikoho presviedčať nepotrebujem.

dana660xz

kirsten21 a ty teda odporucas ludom jest koktejly namiesto jedla?
vies, ja som vsetko dodrziavala, vaha isla dole, ale ako som skoncila, mala som kila naspat s bonusom. mala som od vasho odborneho poradcu aj jedalnicek a napriek tomu mi to lekarka vyslovne zakazala kvoli zlym pecenovym testom a krvnym testom. tyzden pred mojou erou herbalife som bola na preventivke a potom po 2 mesiacoch mi zas robila tieto testy a zakazala mi to, chybali mi mineraly a vitaminy a nehovoriac o tom ze zo schudnutych 7 kil bolo iba 1,5 kila tuku, lebo ta vasa "odbornicka" mi povedala aby som necvicila. a uznaj, ze pri 58 kilach, ked das dole 7 kil z toho len 1,5 kila tuku (vyska 163cm) to nie je zdrave. nikto ma nepresvedci o tom ze herbalife je dobry, je to len a len o peniazoch.

kirsten 21

Ahojte, ja pracujem s Herbalife a ručím za výsledok pokiaľ sú dodržané kroky ktoré majú byť dodržané. Spoločnosť ktorá je na trhu 30 rokov v osemdesiatych krajinách sveta, vo svojom poradnom zbore má lekárov aj vedcov. Ako jediná spoločnosť na svete zaoberajúca sa výživou má v poradnom zbore človeka ktorý získal nobelovu cenu za medicínu. Je svetovou jednotkou športovej výživy.Len čaj vyvíjali 11 rokov.Šesťkrát kontrolujú výrobok kým sa dostane do skladu v danej krajine.Ak nieje na 100% kvalitný, nepustia ho na trh. Je to spoločnosť ktorá vôbec nepocítila svetovú hospodársku krízu, práve naopak.Lionel Messi, Nadal, David Beckham, Barack Obama, Julia Roberts, Fernando Verdasco, Filippa Hamilton, Jose Mourinho a vela dalších používa výrobky od Herbalife, takže posúďte sami.Ale pozor od koho si výrobky kupujete, nikdy nenakupujte na internete, tovar je síce lacnejší, ale je po záruke, alebo je v balení niečo úplne iné a vtedy výsledok nečakajte.Najlepšie je ak zájdete k odbornému poradcovi ktorý sa tomu naozaj venuje.
A múdri ľudia čo kydajú na Herbalife a vôbec sa v tom nevyznajú, nech si idú kúpiť celaskon do lekárne a nech sa im darí.

vedajka

mne herbalajf nanutil partner ked som sa snim zoznamila a on tam robil, nemalo to na mna skoro ziadny ucinok, sice som sa citila trosku lepsie,ale za tie peniaze co bi som za to dala to nestalo,on mi tokupil z vlastnych lebo mal samozrejme zlavu a nahanal nejake body ci co aj tak sa nato potom vykaslal,povedal ze to je strasne klamstvo a zlodejina cely multilevel marketink.aspon myslim ze sa to tak vola,vacsina penazi ide do vrecak dilerov a tomu rebricku a produkt stoji zahovno.

Silva25

Ahojte, ja som za Herbu vzdy smiala. ale nakoniec som to skusila, bola som velky skeptik a mam 7 kg dole...mne to pomohlo, rano som nejedlavala vobec, koktail mi vyhovuje s ovocim inak by som ho nevypila, obed normis, vecera ich tycinky, 10 0ludi 100 chuti, ale zalezi od vas ci chcete, samozrejme sa nevratim k starym stravovacim navykom, takze te jojo efekt je asi o tom, a ps nie som predajca ani nevzdelanec :-))) drzim palceee je ale pravda ze je to dost drahe, ale tie kg mi za tie prachy stoja