Je to bulimia?

Príspevok v téme: Je to bulimia?
neista

neviem,ci som alebo niesom v tom.prosim pomozte mi..ked tu tak citam prispevky..o anorexii a bulimii..zneistela som..pretoze ja tiez po jedle chdi jedlo vyzvracat..ale nerobim to vzdy...tak mi povedzte ci potrebujem alebo nepotrebujem odbornika..a to vsetko sa deje asi mesiac..budem nejem vobec,bude jem ale uplne minimum,alebo sa najem a chodim vracat..ale ako hovorim..nechodim vracat po kazdom jedle..tak??

jaja

jujuj...cakat obdiv nad takto dosiahnutym vysledkom nie je vitazstvo...presne ako pise mishulka...prirodzene metody su vhodne na trvalu redukciu hmotnosti,nie taketo...ale to ty vidiet nechces a kazda ppp nejak zacina...

misha

Neistá, problém je ten, že BYŤ CHUDÁ môžeš byť aj zdravou cestou, bolo to tu veľa x popísané- jesť pravidelne, dostatočne, cvičiť a pod.- bez jojo-efektu, ale ty si si vybrala tú zlú cestu- poruchu príjmu potravy= jojo-efekt+ fyzické+ psychické problémy.

neista

putat pozornost?na koho??..nie..ale nehovorim ze ma nepotesi keby niekto zbadal vysledok,a videl by ma chudsuiu..ved to cloveka posilnuje

jaja

mishulka...to je jasne,ze este nemas silu,ked si z toho este sama neni uplne vonku..ale si na dobrej ceste,ak to mam aj s mojimi skusenostami porovnat..citim,ze tvoje uzdravenie je nablizku=DU urologa no tedaaa...tak dlho cakat..to ako ked ja som cakavala u kozne...ale k tej uz nejdem radsej to je pripad..=DDA co si pocuvala?v praci ziaden ejakulacny uraz...?=DDD

jaja

ale tymto sposobom?skor si myslim,ze tvoj dovod,preco si s tym zacala,je mozno putat pozornost?moj nazor mozno sa mylim...nezavidim ti veru,zenies sa do priepasti a cesta spat je tazka=(

misha

jaja, ja som mala celkom v pohodičke deň, len som dnes od 8:10 do 13h čakala u urológa!!!! V práci bolo fajn, a potom som chodila s mp3 ešte po vonku, prišla som pred chvíľkou:)
Ja viem, že chcete neistej pomôcť, tiež by som jej rada pomohla, ale sama nemám ešte silu pomôcť s PPP iným, nakoľko mám stále problém, snáď sa to raz zmení.

jaja

ano,presne tak,ako vravis mishka,ajoooj=Drada citam tvoje pismenka,ako sa mi mas?=Dlen mi je luto,ked to niekto berie takto ako neista,lebo jej chceme pomoct a ona nechce...ja sa mam fajnovoo,prave slniecko svieti,pocuvam fajn hudbicku,je mi hej=Dako si sa dnes mala?

misha

..."Akoby ste hrach na stenu hádzali":-(... ale presne viem, o čo tu ide, Gabka to vystihla hneď na začiatku.
Jaja, ajooooj, moja. Ako sa máš?