KOCOVINKA

SHAKTI

boze vidite to? ako sa nas snazil oklamat!! pch...ale sa priznal a priznanie je polahcujuca okolnost..fuuha a to este zijes? :-DDD

nikka

čaute ľudia fúú ja som tiež v utorok bola po riadnej opici ale celyý deň som strávila v posteli a na gauči pracovaľ by som nezvládala ale preboha o tej mandarinke to never však ti bude ešte horšie:)

robo:)))))

Fuuuu trojky? to je moja oblubena velkost:)))) Jasne, s kamoskou, som jej slubil ze sa stretneme, len sa nam akosi nechcelo domov. Ale ju lutujem viac, ona musi tahat dvanastku na nohach. Ja si aspon posedavam:)

SHAKTI

este som zabudla ze pri kocovinke sa nesmies smiat a mat neslusne myslienky lebo to priserne boli ! :-DDD
(dufam,ze som to povedala dostatocne neskoro! :-DD )
vela stastia na meetingu :-DDDDDDD
a nerob prudke pohyby :-DD

robo:)))))

No zacalo to nejakymi 5 piveckami... mam rad budvar 12, hlavne v mojej oblubenej krcme ho tocia najlepsi... Zabil som sa asi 10 hruskovicami a na ranajky sme sosli flasku sampanskeho:)) Proste taky pohodovy vecer to bol:))

SHAKTI

a co dobre si si dal?? :-DD
ze si sa takto zriadil?? :-DD
boze ludia,skodoradost je fakt strasne hnusna vlastnost..a to s tou mandarinkou je teda dobra haluz!!! :-DD

robo:)))))

Ahoj SHAKTI... studeny obklad? No neviem ci by som to zamaskoval pred sefom:)) Ja sa musim tvarit seriozne:)) este ze kravatu som zabudol doma:)) Nemoze na mne nikto nic spoznat... No co som stvaral? Ale isiel som s kamaratkou na jedno pifko, akurat som z neho isiel rovno do roboty:((( au... Potřebuji vobejmout:((((

robo:)))))

No vdaka za rady:)) Uz mam za sebou flasu mineralky, jedno big mac menu, a asi 3 jablka a 2 ibuprofeny... je to uz trosku lepsie, len keby som nemal za 20 min. meeting... ach jo... Najhorsie ze musim byt v praci... Mne nikdy nic nebyva, ale toto je vazne nater. Tak este raz dik za odporucania:)) tu mandarinku urcite skusim:)

SHAKTI

..a este si pusti studenu vodu na zily na zapastiach a studeny obklad na zatylok-teda nic moc ako modny doplnok
:-DD