MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

sedmikraska

retard a kolko mas rockov ty? zaujima ma le v kokych si ludia myslia, ze panenstvo je spojene s inteligenciou a mudrostou

retard

necital som to cele do konca, nechce sa mi. ale ja si myslim ze panny su neco vynimocne.. v tomto kurevskom svete je tazko najst taku..a to je dokaz ze ked taka je tak je inteligenta a mudra (alebo prilis skareda a tucna) aj ked teraz sa do mody dostava skor trend vyspat sa s nekym v 14,
moja piatelka ja panna, chodim s nou uz rok aj daco a budeme to mat vtedy ked bude pripravena ona.. takze asi tolko, dufam som trafil temu lebo som fakt necital vsetko

sedmikraska

vies, ja som sa napriklad spoznala s mojim tak, ze sme mali byt spolu len ako lepsi kamarati a o mesiac som mala navzdy vypadnut z jeho zivota, prisiel mi super uz od zaciatku, ale stale tam bola prave ta pochybnost ako to bere on. Nakoniec som s nim zostala a postupne som zacala zistovat aky je super, ze sa vie o vela veci postarat a nie len preto, ze by chcel zaposobit. Vies najlepsie niekoho spoznas, ked nebudete sediet len niekde na kavicke, ale vyberiete sa niekam...

fero_mrkva

hej, ale pri nezavaznom to moze zas sklznut do kamaratstva. A odtial sa uz neda dostat naspat. A co vlastne myslis tym objavovanie muzov? A coho by bol vsetkeho schopny??? Nerozumiem.

sedmikraska

No to moze dost odradit, vies vela zien laka prave to objavovanie muzov a cakat co sa z toho vykluje, vies ja som napriklad tiez pri mojom ani len netusila coho vsetkeho by bol schopny a je mile zistovat to.
Mozes vyskusat, napr pozvat niekam slecnu, ale nie s tym, ze si to vymyslel len koli nej, ale ze si to mal v plane a takto sa ku tebe vlastne len pripoji, neni to tak okate, ze chces silou mocou mat niekoho pri sebe

fero_mrkva

7kraska, uz aj to som skusal, mal som kamarata aj dve kamosky mi pomohli to zacat. Ale akosi to vsetko zkrachovalo po prvej schodzke. Komunikacia asi nebude problem. par desiatok som uz oslovil aj sam.

sedmikraska

ferko, ty mi takto prides velmi mily clovek, az mi je divne, ze si sam :) vyber sa s nejakym kamaratom ,,na lov" ak nie si moc komunikativny, tak kamarat to potiahne za teba :) a uvidis, ze sa na teba nejaka nalepi

fero_mrkva

ja mam hodne cez 20 a poviem ti stanley v 16-tich som nad tym ani nerozmyslal ale teraz mi to aj vadi ze som panic. Ale viac mi vadi ze nemam holku, ani sex nemusi byt, len nech niekoho mam.