Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

stonkaruze1

ozaj si s nim radsej nezacinaj ani si nevies predstavit aki vedia byt taky chalani a uz v ziadnom pripade s nim nemaj sex a vobec vykasli sa nanho a mas len 13 cas na bozkavanie mas dost.Ak mu podlahnes bude sa s teba smiat a ohovarat aj s ostatnymi babami daj si s nim pokoj a neries zbytocnosti

jara

Podla mna nerob nič unáhlene čo by si mohla ľutovať, máš 13 rokov, neviem či by ten chalan stál zato, čo sa vyspí s každou holkou a na druhý deň to vyrozpráva svojim kamošom, porozmýšlaj.....

mia

Pocuj Jaranka, neries veci, ktore riesit ani netreba a casom sa vyriesia same, o par rokov sa tomuto problemu budes sama smiat. Ocividne nemas zrejme co robit, ked sa tymto zaoberas, ci sa mas v 13-tich rokoch vyspat s chalanom alebo nie. Takze moja rada, zamestnaj sa niecim inym, najlepsie zrejme ucenim, vzhladom na Tvoj vek....

elablue

Prepacte mi ale prislo mi strasne smiesno ze chalan je 17 rocny fagan a uz je sexualna masina :-)))) no mila JARANKA len si daj pekne pokoj s takym pakom, sak mas len 13 ta co s nim chces preboha riesit? Si chces pokazit zivot? O takeho chalana stojis? Co sa s kdekym olizuje a skace do postele? O takeho by som ani bicykel neoprela sak si ta absolutne nezasluzi a nie je hoden dobreho a slusneho dievcata. Najdi si normalneho chlapca ktoremu nebeha po rozume len sex a ine sprostosti. Je evidentne ze chce mat v posteli aj rysavku lebo o nich kolujku kdejake myty tak chce to vyskusat a ty mu chces posluzit na jeho experimenty a byt dalsim zarezom na jeho posteli? Neblazni prosim ta a naozaj ruky prec od neho. Len ta vyuzije a potom bude o tebe roznasat po celej skole ze jaka si bola.

lencok1

aho jaranka, ked som bola v tvojom veku, chcel ma jedne chalan, co mal kopec baba, bol vychyteny frajer v nasom meste a myslel ze moze mat kazdu...ale odo mna dostal kosom a este o to viac ma chcel, lebo prvy krat si uvedomil, ze nejde vsetko tak ako si to on predstavuje, potom ho to preslo a nasiel si inu, ale dodnes som hrda na to, ze som odolala, este dlho mi kopec baba aj chalanov hovorilo ze som jedina ktora ho tak zamietla a dalo mu to dost zabrat, vies ze som na to dodnes pysna, este teraz po 11 rokoch sa vieme na to s babami dobre zasmiat...ja som nikdy nemusela takych tipkov co si myslia ze mozu mat kazdu, mne vzdy zalezalo na tom, ako sa ten chalan chova a aky je, a vzdy ma viac pritahovali ti menej "frajersky" a pritom to boli tak krasny chalani, len sa tak nepredvadzali a nenamyslali si o sebe...taki su omnoho lepsi, a budes s nimi ovela stastnejsia

sjella

na druhej strane, ked budes mat o par rokov viac, strasne budes na seba pysna, ze zrovna TEBA nedostal.... ak ta dostane, len mu potvrdis aky je "uzasny"....jeho sebavedomie bude este vacsie...
A ty dievca, venuj sa inym zalezitostiam ako rieseniu tohto... napriklad, ako som ti uz niekde tu na zdravi.sk pisala, periodickej sustave prvkov. Aby to bol rozumne straveny cas....

...

jaranka az raz pochopis o com je laska, tak svoj krok/ak ho teraz urobis/velmi budes lutovat.na toto si spomen za par rockov.

jaranka

vam sa dobre hovori ked uz nieste panny mate deti a ste sa uz 1000 razy zobkavali ale skuste si to prestavit naopak