myom, cysta

marfuška

Ahoj tajana.Včera bola kolegyna na sone prsníkov a tie cysty sa jej zmenšili.Takže to asi zaberá.Akurát včera som čítala v augustovom Zdraví reklamu na Indonal a je tam napísané,že sa odporúča užívat hlavne, okrem iného, aj pri výskytoch myomov maternice a cyst vaječníkov.A teraz by malo byt v predaji aj dvojbalenie /60tbl/ za výhodnú cenu.No neviem,rozhodni sa sama či počkáš,alebo začneš s užívaním teraz.A čo sa týka mna,ja som po operácii štítnej žlazy,mala som papilárny karcinom,mi ju vybrali a museli ma nahlásit na onko amb.ako novozistený prípad.Sice v Lubochni mi povedali,že tam nemusím chodit,ale...Človek nikdy nevie a radšej nech sa to zachytí zavčasu,ak sa niečo vyskytne.A pani dokt.je velmi zodpovedná,len pichá a pichá.Ale už to budú chvalabohu 2 roky,možnože ma potom nebude tak často objednavat.Pozdravujem a prajem pekný den.Ešte som Ti chcela napísat,že tá moja kolegoška má sestru gynekologičku,ktorá nie je moc za tieto alternatívne liečby.Ale ona sa jej priznala že užíva ten INDONAL a ona jej to schválila,že bola na nejakom kongrese či čom a tam o tom rozprávali,o výsledkoch vyskumu a že je to dobré.Tak pá.

tajana

ahoj marfuška, zistila som už kde zoženiem INDONAL, len teraz mám dilemu, či počkat na tie výsledky z onkomarkerov,alebo začat ho už užívat, no neviem, Ty prečo chodíš na tie vyšetrenia, zaujíma ma to lebo si super, ak sa ešte staráš aj o ostatných, prajem Ti všetko naj a budem Ti držat všetky palce a dakujem

marfuška

Martulienka,prajem príjemnú dovolenku a Tebe Tajana, aby vyšetrenia dopadli dobre.A aby ste vedeli,že nie ste v tom samé,tiež chodím na onkomarkery pomaly už ako na klavír.Bola som v júli,teraz idem v novembri.Nastastie je zatial všetko OK a dúfam,že aj dlho bude.Pozdravujem Vás.

tajana

martulienka,ak este možeš, tak čo Ti navrhol aku liečbu gynekológ, aby som vedela ak pojdem v piatok, ináč peknú dovolenku a dík

martulienka

Ahojte dievcata, aj ja som rada,ze davame o sebe vediet a jedna o druhu sa starame.Je to super pocit.tajana, ano ja som bola na onkomarkery mam vsetko negativne aj cytologia je v poriadku. Ja uz beriem od soboty INDONAL a moj gynekolog o tom nevie.Ja som si to kupila sama a uzivam ho podla navodu.Cize 2x1 tbl.
Ja teraz sa vam dlhsie neozvem lebo idem na dovolenku. Ale mozno aj ano zabehnem do internetovej kaviarne.
Zelam vela uspechov. Pekny den.

tajana

ahojte babky, strašne dobrý pocit je to ak niekto takto pomáha, ste super, ešte tie lieky nemám som na služobke mimo, ked sa vrátim budem pokračovat v zhánaní,v pondelok by som mala íst na tie onkomarkery martulienka Ta si to už absolvovala , INDONAL už užívaš, vie o tom aj Tvoj gynekológ, ako sa cítiš, dám vediet ako som dopadla, čaute

marfuška

Ahojte babky.No ja som z Oravy,z nie velkej dediny a ked to tá moja kolegyna spomenula lekárničke, na druhý den tie lieky mala.Ale neviem akého má dodávatela, ale zrejme o tom lieku vedeli.Takže držím Vám palce a nech to pomože.Ja ich zatial nepotrebujem,ale človek nikdy nevie.Ale zato mám zase iné zdr.problémy.Prajem pekný víkend.

martulienka

Ahoj tajana, az teraz som sa dostala ku pocitacu a ihned ti odpovedam: ano dostala som ho kupit v Kosiciach.Vlastne moja dcerka mi ho kupila u distributora liekov SYNDIPHARMA spol.s r.o. Kosice.Tento liek je registrovanym liekom na Slovensku.Distributor je firma: Synergia Pharmaceuticals, s.r.o. Brestova 14 Bratislava, tel: 02/44632978, www.pharma.sk, office@pharma.sk. Opisala som to z krabicky. Skus sa telefonicky alebo mailom obratit na tuto firmu a oni ti jednoznacne povedia v ktorej lekarni to v Bratislave najdes. Drzim palce. Dobru nocku.:-)