Aknenormin?

jankaaaaaaaaa

no ved e v letaku napisane ze sa musi pouzivat krem s vysokym ochrannym faktorom, a vyhybat sa slnku.
ak mas pocit ze to pre teba nieje prekazka, povedz to lekarke. my to neporiesime

jankaaaaaaaaa

tak lekarka vedela preco ti to nepredpise. ako mne to je jedno, uzivaj aj v lete :D ale zvacsa sa to na leto vobec nepredpisuje.

Klaudia13

jankaaaaaaaaa

tak ja už neviem či na to berie ohľad ale nie je sama čo ich berie alebo teda bude brať aj cez leto tak tomu trochu nechápem... čítala som veľa článkov a nikto nespomínal že by musel vysádzať liečbu na letu alebo niečo podobné a keď už tak sa spomínalo že stačí krém s vysokým uv faktorom... na dovolenku sa tento rok nechystám a ani do tatier nechodím každý deň tak to by mi nevadilo, do solárka nechodím a opaľovanie nie je moje hoby keďže sa trápim s akné je to prosté blbé.... leták ku tabletkám aknenormin mám práve v rukách a nič sa tu nepíše že liečba je v lete zakázaná.. akurát to čo som už spomínala horské slnko,solárium a ochranná krem najmenej 15 !!! No a nejaké ochranné oblečenie ale nič o možných rizikách niejakých škvrn ako spomínaš ty !!

jankaaaaaaaaa

tak asi jej lekarka nato neberie ohlat. ale je to napisane aj v pribalovom letaku. ak vsak berie tie lieky pocas leta nesmie v ziadnom pripade na slnko. musi chodit zahalena, natreta od hlavy po paty kremom so silnym ochrannym faktorom.. atd.

Klaudia13

jankaaaaaaaaa
fajn to by som teda nechcela ale ako je možné že niekomu ich ide práva predpísať a bude ich brať cez toto obdobie hm?? mam spolužiačku ktorá ich bude brať celé leto a nič nevie o tom že sa nemôžu !!!

Klaudia13

ivusivuss
chcem sa opýtať ako je možné že ti to ide tvoj kožný doktor predpísať práve teraz? môže sa to?? pretože ako som už spomínala mne ho doktorka nechce predpísať kvôli prichádzajúcemu letu !!!

jankaaaaaaaaa

nedaju sa kupit bez predpisu. a cez leto a pocas obdobia ked svieti slnko sa nesmu brat!!! pretoze, slnko poskodzuje narusenu kozu ak pacient uziva roaccutane. uz slabe slnecne luce dokazu narusit plet. potom na pleti vznikaju pigmentove skvrny, ktoryhc sa uz nikdy nezbavis. na pigmentove skvrny neexistuje liek, taky ako roaccutane na akne

Klaudia13

Ahojte... chcela by som sa opýtať či sa aknenormin alebo roacutane nemôžu brať cez leto preto že som chcela ísť na túto liečbu keďže už som zúfala s mojou pleťou a kožná doktorka mi povedala že môžem ísť na liečbu až v októbri som úplne zúfala neviem čo mám robiť, už som sa tešila že ich začnem brať a nakoniec mám čakať ďalších 7 mesiacov??...prosím poraďte... ak viete niekto kde sa dajú zakúpiť aj bez lekárskeho predpisu ozvite sa mi na mail 13diablik139@azet.sk

IvusIvuss

čaute. aknenormin začnem brať asi od buduceho tyždna, zajtra idem na odbery ... prečítala som si na internete dosť, aj pozrela hociake videa, aj o roaccutane, accutane a vlastne podobnych prípravkoch... teším sa na peknú pleť, dúfam že mi to pomôže, pretože antika mi moc nepomohla ... ak sa niekto nevie rozhodnuť, môžem vám sem raz za čas prispieť, že ako ide liečba :) ale tak do toho, naozaj dúfam že tie nežiaduce učinky budu nič oproti tomu, ako sa cítim ked sa s niekym rozprávam a hanbím sa mu pozrieť do očí.. držím palce :) dúfam že sa mi to podarí.