Čo poradíte pri hnisavej angíne

m.i.s.o

Mal som raz túto chorobu, antibiotiká my po týžni nezaberali, kloktal som slanu vodu a nič. Najviac ma štvalo že nemožem nič prehltnuť od bolesti. Dostal som chut na studený termix čo som mal v ladničke, zjedol som vsetky naraz a hned ma prestalo bolieť hrdlo

Pointa: Angínu vyliečite niečim poriadne studeným, napríklad aj zmrzlinou.

ja a ja :)

no necitam to cele neviem co ti kto poradil .. ja som to vyriesil tak ze som si ich dla po tretej angine vybrat a mam pokoj .. vyberanie boli menej ako samotna angina :)

akida

trapia ma časte bolesti hrdla,aj 3-4 krat do roka,opuchnu mi vzdy pritom uzliny a uzivam ATB.teraz mam zase hnis na mandliach,zajtra sa chystam k doktorovi,a to pred mesiacom som brala ATB.....
z čoho to stale mozem mat?? uz som zufala

mkuka

Ja mam pri zacinajucich bolestiach hrdla osvedcene: urobim si rano a vecer 2 hrianky/chlieb s vajcom/,potriem riadne cesnakom,potom cesnak nakrajam na platky a popicham do chleba a zjem.Cesnak je prirodne antibiotikum aj ked neprijemne ale je to zvyk. Okrem toho si nakupim citrony a kazde 3 hodiny vyzmykam stavu z dvoch citronov, vymiesam s lyzicou medu a vypijem. Pocas dna pit vela bylinkoveho horuceho caju. Za dva dni bolesti ustupuju. Antibitika som neuzivala na zapaly hrdla uz desat rokov.

cmakiska

Je to hrozne dnes som bola u doktora a povedal ze mam hnisavu anginu do kedy to buide trvat a co je na to dobre okrem liekov

mel697

vcera som bola u doktorky a povedala mi ze mam hnisavu anginu. dala mi lieky: zinnat.mohli by ste mi poradit co by som mala pit a co je na tuto anginu dobre? :)

damian

aj PROPOLIS je dobry na odstranovanie a zbavenie sa hnisu.

+ kloktat silnu sodu bikarbonu
+ pit 3 litre letnej cistej vody denne a 2 x denne bylinkovy caj, ziadne ovocne stavy!
+ 1000 az 4000 mg vit C KAZDU HODINU. budu hnacky, ale TO NIE JE NA ZAVADU.

muc

treba ten hnis nejakym sposobom z mandli dostat prec. skus si namotat gazu alebo obvaz na prst, poliat ho alkoholom -napr. vodka a skus si vytriet mandle. je to neprijemne, ale ulavilo by sa ti, keby si hnis zoskrabal