Som LESBA ... a co teraz?

Príspevok v téme: Som LESBA ... a co teraz?
livialivia

Mam 19, a som lesba. Mala som uz sex s muzmi - dokonca s viacerymi, a vobec ma to nebavi. Cely cas som pri tom myslela na kamaratku. Dlho som teda nad tym rozmyslala, a rozhodla som sa, ze sa nebudem na nic tvarit a chcem zit ako lesba, chcem si najst priatelku, zazit naozajstnu lasku. Doteraz som to totiz v sebe potlacala, ale nema to zmysel. Su v Bratislave nejake lesbicke bary, kde by som mohla niekoho stretnut? Ako to mam oznamit rodicom a kamaratom tak, aby som ich nestratila? Prosim o radu. Uz ma nebavi zit tak, ze klamem sama seba.

ja22

niesu to nazory zo 60 rokov. Ja s klementinou plne suhlasim. Myslim si tiez ze clovek v tomto veku tuzi byt iny ako ostatni, zaujimavejsim. preto si hovoris ze si lesba. Sorry ale je to tak. Je to v psychike.

mandarinka

ked ti mozem poradit, zatial nepodnikaj ziadny verejny coming out,teda nemusis to hned hovorit ani kamaratom, ani rodicom, este si nemala priatelku , tak nemozes vediet iste ze si lesba, skontaktuj sa s podobnymi holkami, najlepsie cez net, hladaj si kamaratky z tejto komunity a casom sa "najdes"... s tymi znamostami z barov by som bola opatrna...

livialivia

klementina, tak uz teraz lutujem Tvoju dceru, pretoze si nechapava matka ... a odsudzujes to, o com viditelne nic nevies. Ja som si len tak jedneho dna nerozhodla, ze som lesba. Takto som sa narodila. A nie, netuzim po muzovom objati , ani nemam nalodove vykyvy, (naozaj nie som vobec naladova). A po detoch tuzim, ale nechcem ich vychovavat s muzom.

klementina

ach dievca,dievca,v 19-tich sa stale este iba hladas,nerob urychlene zavery.to fakt netuzis po muznom objati,detoch a tak?naco ti je druha baba?vykyvy nalad,ked stupnu hormony,dalsi clovek,co menstruuje,neschopnost zalozit si rodinu-deticky su take krasne...mne keby to oznamila dcera,tak sa zosypem,fakt!