Geriavit Pharmaton

Karel159

Aktuálně jsem na internetu narazil na skvělou recenzi Pharmaton Geriavitu, která by Vám mohla pomoci. Tady je - painandgain.cz

Ať se Vám daří!

Karel

Jaja15

Geriavit je výborný prípravok. Obsahuje aj ženšen, preto ho treba brať ráno s raňajkami...Chuťovo má čokoládovú príchuť, hoci je to väčšia tobolka, ľahko sa prehltne....Je výborný na posilnenie imunity, rovnako ho máme odskúšaný pri nasadení choroby, rýchlejšia liečba...My ho berieme hlavne v zimnom období...Je pravda že oproti iným vitamínovým prípravkom je drahší, ale je účinnejší ako napr.Imunoglukan alebo iný vitamínový prípravok...

Garo

Tento pripravok max.doporucujem hlavne ludom s fyzickym zatazenim no s cenov by mali distributory nieco urobit je fakt dost drahy

Garo

Tento pripravok max.doporucujem hlavne ludom s fyzickym zatazenim no s cenov by mali distributory nieco urobit je fakt dost drahy

Brovos

No ja s ním nemám dobrú skúsenosť, nemôžem poriadne spávať, večer ešte ako tak zaspím, ale nad ránom je to horšie, zobudím sa a nedá sa mi spať, ak aj potom zaspím neviem sa preprať(hororové sny), potím sa. Ak prežijem dnešnú noc už si ho nikdy nedám.

tosomjapatri

Ja som s tymto liekom mal velmi neprijemne skusenosti. Nevedel som zaspat, pocas noci som spsl len 3 - 4 hodiny. Je to droga. Velmi silne z nebezpecne. Neodporucam nikomu. Ked som ich prestal uzivat, spavam zase normalne, prespim celu noc.

Ninaa

Spominany liek je liekom nie vitaminovym doplnkom. Ma sukl kod ako jediny vitaminovy pripravok u nas na trhu, co znamena, ze ma za sebou klinicke studie, ktore dokazali jeho ucinnost na rozdiel od doplnkov stravy, ktore tu neustale ktosi podsuva:-(. Takze jednoznacne ano. Najlepsie sa poradit s lekarom ak mame pochybnosti.

marcela22

Zdravím všetky, mám skusenosti s pharmaton geriavit a musím povedat, že my velmi pomáhá prekonat různé nemoci ve staří. Obednavam odsud www.gigalekarna.cz

tukan

mne ho darovala dcérenka a kupodivu všetko začalo funovat ako za mlada, tmavnú mi vlasy tlak ide všde tam kam je treba jest mi chutí len tie gulaté chýbajú na podobné rozkoše