Mozem odpadnut?

zuzike

ake veci?ze som psycho?ak si myslis to tak ti dakujem velmi pekne.a povedz mi to uplne narovinu,a nie takto nepriamo.
..ale ja psycho niesom,aj napriek tomu ze si to myslis

Soraja

ty asi nie si normalna. Ja som par krat odpadla a poviem ti, je to fakt strasny pocit,nikdy viac by som to nechcela zazit. nevymyslaj kraviny a ak chces aby si ta niekto vsimol, rob pre to ine veci a nie taketo. Zahravat sa so zivotom, to nie je ziadna sranda. A mozno by si o ARE nevravela tak, keby ti skusili len do mocovej trubice dat kateter, plakala by si od bolesti. Obcas sa mi pozastavi rozum nad takymito kravinami, ako to moze niekoho napadnut...

ethel

teraz ma napadla taká zaujímavá vec..niektorí ludia chcú aby si ich všímali a sú aj takí,čo by boli najradšej neviditelný a vadí im,že si ich všímajú...

mimi.a

zuzike, ono sa zvycajne stane prave to, co nechceme... nakoniec by sa ti podarilo odpadnut a nikto by si to nevsimol. A este by si si tie zuby naozaj vyrazila:))Kasli na nejake odpadavanie.. ak chces putat pozornost, skus inak... daj sa ostrihat na kratsie, skus nejaku vyraznu farbu /no, zelenu alebo ruzovu by som ja osobne neskusala/... nieco, co ti neublizi ale ludia si ta vsimnu:)) A v 16 s pozornostou urcite problem nebudes mat...

ethel

pri odpadnutí sa robia rôzne vyšetrenia,ak sa nepotvrdí ochorenie,ktoré takýto stav vyvoláva,automaticky sa uvažuje o psych.probléme..to ti lekár nepovie,vela vecí ti lekár nepovie,ale myslí si to.Môžeš vyzerať a správať sa úplne vpohode,ale všimnú si veci,ktoré ťa ani nenapadnú..

ethel

nie,hneď to nik nezistí,ale stačí,že sa ti zvláštne veci začnú diať častejšie ako je normálne a bude to vonku.Tak prezraď čo si si už urobila?

zuzike

preco by mali za odpadnutie zavierat ludi a psychiatriu?ziadny lekar s nedozvie ze to bolo umyslene.aj kazde zranenie ..lekar sa nedozvie ze som si to urobila nashval..