RNG prosim o radu

Príspevok v téme: RNG prosim o radu
22tana

RNG prosím ta pomož mi...som už na dne. Strašne mi vypadavaju vlasy...bola som u lekara, no ten mi s tým nevie pomocť. Diagnostikoval mi niečo také, neviem to presne povedať ale také niečo ako porucha tvorby nejakých žliaz...alebo niečo také...no a sa mi v hlave robia také nanosy supín...ale strašne vela mi vvypadavaju vlasy. Bojím sa že o ne pomaly prídem a nechcem aby som musela mat parochnu, ved mam iba 25 rokov, prosím ta čo by som mala robiť? Lekar mi dal vitaminy zinok, vitamin A a B. Mam ich jest 3 mesiace a dal mi aj nejakú masticku, ktorú si vtieram do vlasov, ale žiadnu zmenu nepocitujem, praveže naopak, stale mi vypadavaju vlasy, ja som už zle na tom po psychyckej stranke, prosím ta pomož mi ak vieš, velmi pekne ti dakujem. Ozaj a pijem už asi mesiac zihlavový čaj - denne asi 1 až 2 litre.

janinne

Mozem poprosit nejakeho odbornika ? Akym sposobom sa lieci silny otras mozgu ? Nasledkom padu je i prasknuta lebka a zrazenina krvy. Bola tam i kratkodoba (1 den) strata pamati. Ako bude prebiehat liecba prosim, vobec si to neviem predstavit.

agina

siki Stress B si mozes objednat z RNG-ho predajne na -odkaz odstránený- alebo ak si z Blavy tak predajna je v Slimaku na 1.poschodi, ak nie si z Ba volaj do Lucenca, odtial posielaju aj na dobierku.

siki

RNG, chcem sa ta opýtat-odporučil si mi na zvýšenú tetániu dobrú minerálovú zmes na kosti a Stress-B, silnú zmes vitamívnov B a iného.V lekárni nevedeli, čo je to Stress B, a tak mi odporučili Calcium prírodné Ovovital+Horčik+Fosfor a ešte Vigantol do mlieka 2 kvapky denne. Dakujem za skorú odpoved.

RNG

To je vylucok z prostaty, nemal by obsahovat spermie(ale moze...) a bez spermii zavedenych do vaginy nie je mozne oplodnenie.
K ,spi kludne

k.

CO znamena ked sa u chlapa objavi priesvitna lepkava tekutina,moze z toho zena oplodniet i ked do nej muz vobec nevnikol,obidvaja mali spodne pradlo...prosim rychlo mi daj odpoved!!!Dakujem

k.

Prosim,co znamena ked sa u chlapa objavi pri sexualnom styku priesvitna lepkava tekutina?Moze z toho zena oplodniet i ked nebol vobec nevnikol do zeny-obidvaja boli v spodnom pradle...prosim daj mi skoru rychlu odpoved dakujem!