anketa pre TEBA:)

Príspevok v téme: anketa pre TEBA:)
niekto

rada by som vedela niekolko odpovedi od vas (nas) anorekticiek/bulimiciek, mozno aj preto aby som vedela chapat viac ine dievcata s PPP alebo mozno aj seba a pre porovnanie, ci sa bojime toho isteho vsetky z liecby alebo ako to vlastne je:)

1. coho sa najviac bojis keby si sa odhodlala ist liecit?
2. co si myslis co sa zmeni ked nebudes mat PPP?
3. myslis si ze bez PPP budes stastnejsia? alebo prave naopak?
4. ake mas pocity/myslienky ked ti niekto z okolia povie: "vyzeras dobre"

nasratá nula

evcca neboj...dost som o tom citala,ale chcem sa uistit,ze to budem robit spravne.viem co robim.bezne sa robi aj doma.som z vnutra strasne zanesena

evcca

nasrata nula, klystir?, chces si znicit mikrofloru v creve, je to lekarsky vykon a robi sa len vtedy, ak je to opodstatnene a to rozhodne lekar.

nasratá nula

evcca,budem.vsetky musime!
Inak baby,robili ste si niektora uz klystir? Misha,ty si zdravotacka,nie?mohla by si mi poradit,ako to mam spravit.

liliska999

1. najviac sa bojim pristupu lekarov a liecby
2. budem stastna!!!
3. budem stastna!!!!!!!!!
4. ked mi niekto povie ze vyzeram dobre, najprv si myslim, ze si robi srandu, ale neskor si pomyslim, ze vsak ja naozaj dobre vyzeram!!

nasratá nula

evcca nenapisem,lebo sa hambim.je to dost velke cislo a nechcem ho zverejnovat,aj ked je to tu anonymne.ja som na tie stranky jedneho casu chodila dost casto.aj teraz ma to tam laka,ale nejdem tam.nechcem.nemozem.idem chudnut zdravo.zdrave jedla,pravidelny pohyb...bude to ok.
misha,ale takto nemozes hovorit.evcca ma pravdu.mas v sebe este tu staru Mishu,ktora sa chce uzdravit.bojuj!ty to dokazes,len sa nevzdavaj.budes nam pomahat.len si predstav,ako raz budes vsetkym dievcatam radit,vraviet im svoje skusenosti,pomozes im,lebo ty si to prezila.(ale zialbohu este prezivas)a to je velmi cenne.budes ich vediet pochopit...myslis,ze to je bezcenne?vsetko je na nieco dobre.
"clovece pomoz si, aj Boh ti pomoze!"

misha

evcca, máš pravdu... súhlasím s Tebou.... chcela som asi len ponúknuť to, čo mi dáva celý čas psychologička... keď to neviem plniť a využiť ja, možno niekto iný áno, a možno práve tomu by to mohlo pomôcť..

evcca

nemozes pomahat pokial si v takomto stave, mishka spamataj sa. pomohat moze ten, co bojuje. ak nebojujes aj ty, tak na jednej strane ponukas sancu a na druhej obrovske sklamanie. cim chces pomoct, ak si to nevybojovala u seba, sorry mishka, ale takto to je. nezatvaraj pred tym oci.