20 -ziadny kamosi a sedim doma na rity:(

Príspevok v téme: 20 -ziadny kamosi a sedim doma na rity:(
fata

Uz neviem co mam robit....kedysi som bola v paradnej parte mali sme akciu za akciou proste bolo super...aale teraz uz nemam nikoho s kym by som sla vonku pokecala a ani len sms napisala:(....snazila som sa presvedcit samu seba ze mi to nevadi....ale ked to trva uz tak dlho a ja nerobim nic ine len vecer co vecer sedim doma na rity este k tomu s fotrovcami.V tom horsom pripade ma este aj chyti depka ze dokonca piatok vecer su oni so svojimi znamymi a ja sama doma sedim taak sa mi to uz nedari....:(ja neviem co je to so mnou.Bola som za kazdu srandu.Vystrajala som ako sialena cele dni som sa smiala a zabavala....a teraz nic ako je rok dlhy:( ja neviem ako sa z toho dostat...vie mi niekto poradit???Alebo ma aspon podporit trosicku??....dakujem

tiez

ahoj, aj ja mam ten problem. s tym rozdielom ze ja mam 18. vraj najlepsi vek. jasne sedim doma, citam ucim sa, pozteram telku alebo som na nete. a ubija ma to. ale ja asi budem fakt nekomunikativna, ja na tanecnu chodim, na kjazykovy kurz chodim a nic. cez prestavku citam casopis. a v poslednom case zacinam zrat. asi si podvedome chcem nahovorit ze so mnou ludia nekomunikuju lebo som tucna. a asi mi to doslo az teraz ked som to napisala. ja vlastne ani neviem preco pisem, asi preto lebo chcem tebe a ostatnym trdlam co takto vysedavaju doma a nehladaju kamaratov aby sme s tym zacali nieco robit. dufam ze sa anm to vsetkym podari...

cicaa

ahoj fata nexces pokecat cez mail ?mam podobny problem ale ja som v zahranici tak to preto ..ale mozme pisat ked xces napis sem ci mas zaujem ci ne a potom ti dam mail ahoj =)som baha inak a mam 21

lola3

fata ked tu budes napis mi nejaky tvoj mail poslem ti tam moje c. icq...aj ja rada s tebu pokecam,aj ked ti to asi os.kontakt moc nevynahradi