Otázky na RNG

RNG

Redbatica, entericky ochraneny pancreatin mozes brat hocikedy, ked mas dostatok kyselin, lebo ten sa v kyslom prostredi nerozpusti. Po atb je dolezite brat co najskor probiotika a samozrejme mikrovlakniny kazdy den, cely zivot.
ATB podporia rozne plesnove a kvasne kultury a ine mikroby, na ktore nie su ucinne. A zialbohu mnohe mikroby vedia zit v hlienoch a z hlienov a na tie su ucinne odhlienovace ako NAC, serrapeptaza a najma oreganovy olej.
Nakazy v nose sa daju vynicit len kvapkami roztoku citricidalu do nosa, lebo snad s vynimkou prchaveho oreganoveho oleja sa tam nic ustne brane do tych dutin nemoze dostat v dostatocnych mnozstvach.

redka

Rng chcem sa este raz opytat na pancreatin od solgaru... Chcem ho odporucit bratovi, ktory si chcel kupit wobenzym na zlepsenie celkoveho stavu organizmu po tom co mal zapalene hrdlo, vybral dvoje antibiotika a aj tak nie je stale fit... Pisal si, ze pre dosiahnutie toho spravneho ucinku je treba brat 2x2 tablety denne a staci vybrat jedno 100 tabl balenie... Chcem sa opytat ci mozno brat 4x denne 1 tabletu alebo je lepsie 2x2? Ja osobne teraz beriem jednu rano nalacno a potom este dalsie 2-3 po jedle alebo medzi jedlami... Je to tak oka?

redka

za 10 eciek aj s postovnym na dobierku???? asi tak... dohoda mozna.. platila som aj 20% dan kedze mi to slo cez colne konanie...

redka

candex uz je predany... mam este zvysny vitamin E - 400 IU od firmy NOW 212 softgel kapsuliek z povodnych 250 a tiez selen 200 mcg od firmy now 142 Vcaps z povodnych 180 ks... selen a ecko uzivam v inych pripravkoch, preto uz tieto nepotrebujem...

RNG

Perla, mnoho atb je znacne ucinne na rozne bakterie ale zialbohu nie na vsetky a naviac su to chemicke zamorenia tela, a znicia nasu uzitocnu probioticku floru, takze u niekoho narobia viac skod, nez uzitku celkove.Viac na
www.rxlist.com
Az 80% liecenia je zavisle od stavu mysle a vlastnej obrannej cinnosti tela, najma vcitane latok, co nam produkuju v crevach probiotika.
A toto vsetko si zvykne privlastnit homeopatia, a casto aj lekari so svojimi syntetickymi chemickymi patentovanymi liekmi.
NuZ ja sa poslednych 20 rokov branim bez pouzitia farmaceutickych liekov a to s lepsim vysledkom ako kedykolvek predtym

RNG

PF2014, mas to nejak popletene. Carvacrol je ucinna zlozka v oreganovom oleji, nie extrakte z olivovych listov, tam je ucinna latka oleuropein.
Na virusy pozri cez Google.sk pod temou herpes. Ja som na viralny utok minuly tyzden pouzil kombinaciu chaparal, velke davky colostra a chagu. Samozrejme som bral aj citricidal a oreganovy olej,a serrapaptazu, lebo pri oslabeni tela nachytas spravidla aj dalsie infekcie, najma tie, co ziju v hlienoch a z hlienov. Posledny utok mi zase poskodil parietalne bunky v zaludku a tak mam tak malo kyselin, ze si dnes s kazdym jedinym, jedlom musim dat 2 az 3 kapsule Betainu HCl, inac mam pokazeny zaludok a dokonca minuly tyzden, ked som zabudol zobrat kyseliny som mal otravu zaludka a samozrejme hnacky.To som zastavil glgom koloidnej stribornej vody v zaludku a potom sa to z tela vycistilo hnackami. Este aj to ma oslabilo takze je uz tyzden a este stale nie som uplne v poriadku. Ale kedze som pouzival hromadu doplnkov, nemal som ziadne horucky a normalne pracujem

perla1

Zdravin Rng, chcem sa ta spytat ci ATB azytromycin je nejak skodlive,ci je to riadna chemia pre telo a z coho sa to vyraba ked to tak zabera na bakterie.
Viem ze uz si spominal ze homeopatii neveris kvoli tomu nekonecnemu riedenie,ja tomu tiez neverim ale vrta mi hlavou ako homeopati hovoria ze v tych riedeniach je zachytena STOPA ucinnej latky a to pomaha.Ja mam susedu co deti a celu rodinu lieci homeopatiou a ked jej vravim ze je to vec mysle a ziadna ucinna latka tam nie je tak mi povie ze ako moze oklamat deti, ze ved deti nevedia ze sa liecia dava im to ked su chore a vzdy sa vyliecia. A toto mi neni jasne,ze decka neoblbne tie si nevsugeruju ze aha mam nejaky liek a liecim sa myslou a nie liekom ako to ma fungovat u dospelych cela ta homeopatia.Je to nahoda ze sa deti vyliecia alebo cim to je ze by to nejak fungovalo?
Dik za vysvetlenie