Otázky na RNG

RNG

menna, ja kupujem momentalne znacku Healthy origins, Probiotic, 30 bilion CFU, ktore su tepelne aj kyselinovo pomerne stabilne a mozes ich dostat aj z iherb.com aj zo Swansonvitasmins.com
Swanson ma aj kvalitne mikrovlakniny ako modified citrus pectines aj arabinogalactany aj glucomannan. Psylium aj inulin dostanes aj doma z firmy Vemica.
Swanson ma dost drahe postovne na Slovensko, ale zato o to lacnejsie mnohe doplnky, tj ked objednavas viacej, tak sa ti to aj tak oplati.

perla1

Rng zdravim ta, vies mi vysvetlit z coho sa vyrabaju probiotika co to vlastne je,zo zvierat alebo rastlin....????
L. lactis
B.longum
rhamousus
Breve
Casei
Savivarius
L.Plantarum
L.Acidophils
L.Bifidum
DAKUJEM

ritta12

Ahoj RNG, momentalne na Slovensku je rozsirena Mykoplazma,ze vraj prichadza v 4-5 rocnom itervalea sposobuje atypicky zapal pluc.Kedze mam male dieta a kasle tak sa bojim. Co podla teba najlepsie zabera na mykoplazmu?
A este sa spytam co je lepsie pre skolkarske dieta 4,5 rocne na imunitu, aby uzivalo Betaglukany alebo Kolostrum?
A ked Betaglukan tak co je najvhodnejsie pre dieta extrakt z chlebovych kvasiniek,alebo hliva alebo agaricus pripadne reishi a tie cinske huby,citala som ze medicinske huby su testovane a aj ucinne to su ktore? O tych chlebovych=sacharomyces sa nepise. Dakujem

menma

ešte dodam ak vieš nejaeku stránku kde sa to všetko da objednať v jednom aby som neprerabal na poštovnom daj mi prosím vedieť hladal som ten modifikovaný citrusový pektin ale zatial mi nenašlo žiaden obchod kde to kupuješ ty prosím ta ?

lumaraki

Ahoj, RNG.
Chcem si objednat dopu od source, ale doteraz
som mala flasticku s tyrkysovou nalepkou a oranzovym
slnkom. Teraz sa mi ponuka len s fialovou nalepkou a bielym slnkom na nalepke.
Co to znamena? Je to odlisny vyrobok?
Teraz vidim, ze maju vyrobky s tyrkysovymi nalepkami, modrymi aj fialovymi. Nerozumiem tomu, co mi to ma povedat.Je to vhodne na parkinsona?
Dakujem za radu aj v tomto smere, lumaraki.

RNG

katy, aj ked nevynechas vsetky cukry, musuis ich cio nasjviac obmedzit. Cukry chovaju candidu a na to aby si ju znicila ju nemozes predsa chovat.
Samozrejme takto polovicato mto mtrna nie 2-3 tuyzden na vynicenie candidy ale dlhe mesiace.
Nezabudaj na kokosak, to je velmi silny zdroj energie a vie nahradit cukry.

RNG

Katy 350, kyseliny enzymy rozneho druhu, mikrovlakniny a probiotika ti pomozu napravit stav travenia, zaroven mikrovlakniny a entericky pokryte enzymy ti precistia telo. Najlepsia/najjemnejsia mikrovlaknina su modified citrus pectines, ktore su tak jemne, ze sa vstrebaju aj do krvi a tak cistia vlastne cele telo, nie len traviaci trakt.