Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

katy350

Redbatica prepac zabudla som na to... no neviem ci mam brat este aj to,, neviem ci tu candidu mam... ale hlavne, keby som to aj uzivala, tak neviem ci by mi to pomohlo, lebo som citala ze pri tej proticandidovej kure by som musela vylucit vsetky cukry na dva tyzdne a to uz ozaj nezvladnem. to by som nesmela jest ani ovocie..no vobec si to neviem predstavit...
inak mozno by bolo fajn, keby niekto napisal, co sa vlastne smie jest a nie len co vsetko sa nesmie....

katy350

dakujem vam! ako prosim zistim ci je to candida? teda ci mam candidu?
s tou zmenou stravy som samozrejme uz zacala. drzim sa uz par tyzdnov, vylucila som vlastne vsetku muku, mliecne, ryzu, kukuricu...najprv som z toho bola zufala, ale zacinam si zvykat. je ale pravda, ze som stale hladna a takto asi ani nemam sancu pribrat. mam len 47 kg. je to dost narocne, kedze v zavodnej jedalni nemam sancu sa najest a doma nemam tolko casu si kazdy den nieco extra pripravovat a plus varit pre ostatnu rodinu nieco ine.. a najhorsie je ked vojdem hladna do obchodu a nic si nesmiem kupit.. :( a preto tie sladkosti su ozaj jedine, co ma zasyti, neviem si predstavit ze by som sa aj toho musela vzdat, co by som potom smela jest? ved len zelenina a ovocie ma nezasyti a teda odhliadnuc od toho, ze zelenina ma velmi nafukuje.
mam vobec nadej, ze mi tie alergie zmiznu ked budem drzat este dlhsie tuto dietu ze vynecham vsetky alergeny?
a este ak smiem otazku, co odporucate na odkyslenie organizmu? myslim z doplnkov, lebo listovej zeleniny tolko nezjem... vdaka!!

ruza66

ahoj RNG
velmi by som ta chcela poprosit o radu, neviem, co mam robit a ako poradit svojmu prtiatelovi...
ma taky problem, ze mu pachne z ust..aj, ked si napriklad umyje zuby....
no, tak nie je to vzdy, ale skor castejsie, ako menej...co v tom moze byt(zuby, zaludok......) a kam by si ho poslal???

dakujem pekne za odpoved

RNG

Katy, biely jazyk znamena skoro vzdy candidu a plesne v crevach. Pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom candida, ako na to Hlavne je nekrmit candidu cukrami a vyrobkami z jemnych bielych muk.

RNG

Menma, kvalitne probiotika maju obsahy v mnoho miliardach a najma su tepelne a kyselinovo odplne, aby sa dostali zive do criev.
Mikrovlakniny su napr psylium, pektiny, najma modified citrus pectinesd, inulin, arabinogalactany, glucomannan a ine. Probiotika, tak ako aj my, maju radi pestru stravu, nie jednotvarnu. Takze vzdy hovorim o zmesi roznych mikrovlaknin.

analyn

katy350- mozno mas candidu, pozri sa na protikvasinkovu dietu, zbytocne sa ladujes vselicim, ak si potom zabijes vsetko usilie chlebom ci cukrom, ktore zivia kvasinky.

analyn

katy350- na alergie pomaha zmena stravy, cize zmenit zivotny styl a to, co sa roky kazilo sa neopravi rychlo, ak vobec. Ak chceme byt uspesni, musime byt trpezlivy a pomahat nasmu telu. Mojej sestre som podla pana RNG "naordinovala" vsetko mozne i nemozne a po dvoch rokov je to ina zena- zdravotne i vyzorovo. Taktiez od maja t.r. sme zmenili stravu na paleo, velka spokojnost. Nie nasilne, postupne a telo sa nam odmenuje. Co konkretne pomaha z doplnkov je nam sum a fuk, zdravie a vyzor hovori za vsetko.