Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Roman27

Ahoj RNG,

Chcem sa spitať že či je koloidne striebro učinnejšie ako citricidal..Bo na dlhodobe uživanie je cenovo o dost vyhodnejšie ten Citricidal...A čo hovoriš na tento 33% citricidal z iherbu prosim Ťa? Bo čo som našiel ten GSE quart na googli čo si mi doporučil, tieto mi našlo ale vo vačsom baleni, ale cena je umerna mnozstvu, len dovoz lacnejsi z iherbu
-odkaz odstránený-

RNG

Redbatica, oroticka kyselina viazana na magnezium nie je zly zdroj magnezia, ale je na davku magnezia hodne draha.
Osobne pouzivam magnesium ascorbate najcastejsie, ale kedysi som pouzival aj oxid, aj maleat, tiez citrat.
Podla mojich lekarskych zdrojov naviac zabudovatelne do tela su proteinove chelaty, nie izolaty, kde je horcik viazany na rozne proteiny, tj desiatky roznych aminokyselin. Ta rozmanitost roznych vazieb je zrejme pre telo najucinnejsia a zaroven je to lacnejsie nez jednotlive izolaty.
Pestrost je zavazna pri vsetkom v tele, jednotvarnost je nie idealny stav.

RNG

OGI2 nieco sa vstreba, nieco vyluci nieco znici (rekombinacia).Taka je realita. Ale rozhodne cez creva sa moze absorbovat viac, nez podrzanim KS v ustach.
Na vsetky virusove treba zvysovat viralnu imunitu, lebo virusy nie su len v bradaviciach ale roztiahnute v celom tele , na to sa pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Uvedenych antiviralnych treba pouzivat viacero a z casu na cas obmienat.Niektore z nich su aj tak doplnky,co odporucam doplnovat kazdemu.

Ogi2

Super RNG dakujem. tak pre zdravie by clovek mal spravit cokolvek si myslim.

PS ozunacenie toho ako klistir je metuce. pretoze predsa ide o vstrebavanie KolStrieb. cez sliznice cize by sa nemalo nic dostat spet von.

Prosim ta mam este otazku ohladne HPV, nevies tu poslat nejaky link k ucinnej liecbe? a ako sa da diagnostikovat u muza? ak nma ziadne priznaky?? dakujem

redka

otazocka... magnezium... dobra forma je citrat, threonate a potom si pisal ze nejaka viazana na proteiny??? a co tato forma? je to v pohode? ako je to vyuzitelne, vstrebatelne? www.woerwagpharma.sk

oxid asi nie je prave najlepsia forma ale zato najlacnejsia...

hajjo

Prosím Vás o radu po mesiaci, napísal som príspevok do témy demencia-alzheimer keby ste si to tam pozrel a odpísal. Vopred ďakujem !

RNG

Ogi2, vstrebavanie KS priamo do krvi cez sliznice v ustach som tu iste uz spomenul niekedy, ale vstrebavanie z klistiru som asi nespomenul. To je definitivne dalsia moznost, hoci pre prevedenie by mali rozni ludia k tomu odpor.
Vstrebavanie napr ozonu z criev, kedze prilis drazdi pluca a tak tadial sa neda ucinne davat je uz davnejsie spominane ako alternativa infuzie ozonizovanej krvi do tela

RNG

Zuzi, ten roztok nikto nepredava, ja si ho vyrabam sam z 99% cisteho DMSO a tak isto cisteho praskoveho trans resveratrolu, co som si kupil cez internet cez e-bay, ako 99% Ultra Pure Trans Resveratrol Powder
Do sklenenej flasticky, 30 ml som dal skoro do plna DMSO a prisypal asi 1/4 lyzicky(0.5 gramov ) trans resveratrolu.

Ogi2

AHoj RNG.
Kdesi som videl ze spominas ze koloidne striebro sa velmi zle dostava do tela cez zaludok a tak ma napadlo skusit to z ineho konca.
Vstrebavanie koloidneho striebra cez hrube crevo.

Vstrebavnie tekutin cez hrube crevo- toto sa pouziva ako technika zachrani ked nemate v dosahu pitnu vodu napriklad na mori ked stroskotate. Telo cez hrube crevo dokaze vstrebat vodu a pritom neskolabuju oblicky koli vysokemu obsahu soli.

Teda urcite sa tak dokaze vstrebat aj koloidne striebro a vyhne sa tak zaludocnim kyselinam. aky mas na to nazor?
myslis ze by to bolo vhodne?