Otázky na RNG

RNG

Roman 27, ten 33% je len vytazok z grapefruitovych semien, neobsahuje quaternialne zluceniny. Podla NutriBiotic len citricidal profesional, 60% obsahuje quaternialne zluceniny, a aj to som si nie velmi isty, hoci to tvrdia na svojej stranke.
allhealthtrends.com

RNG

Lumaraki, to je len preklep, je to D-ribose. A iherb ju ma, ja som ju kupil zo swansomvitamins, kedze ja zijem v USA a postovne zo swansonvitamins miestne v USA je nizke alebo ziadne.

Roman27

Ahoj RNG, uz si skusal ten GSE co maju aktualne na iherbe, ten 33% ci je fajn, bo uz to chcem objednat a z iherbu je to najvyhodnejsie bo niektory pisu ze neni taky horky ako pred tym...neni to tym ze je to len 33%tny? Myslis ze je ten terajsi na iherbe kvalitny?

Dakujem

Flatt

Ahoj RNG, nevieš či treba luteín a astaxantín prijímať každý deň, aby boli oči stále chránené alebo sa tieto látky zdržia v očiach dlhšie a stačí keď ich človek prijíma len pár krát za týždeň?

lumaraki

Prosim Ta, RNG, nikde neviem najst L-ribozu.
Ponukaju len d-ribozu, Mohol by si mi dat link, kde sa to da kupit? VDAKA, lumaraki.

RNG

Nuz na viac energie osobne beriem ubiquinol, 200mg, a PQQ na zvysenie aktivity a poctu mitochondrii, tj ustrojcekov v bunkach co vyrabaju energiu. Tiez beriem lyzicku kopcom L-ribozy, specialneho cukru na zvysenie energie a regeneracie tela.
Unava ale moze byr aj zalezitost zhorseneho travenia, dlhodobeho stresu, zleho spanku, zamorenia tela, zhorsenej cirkulacie a podobne. Kazde z tychto treba adresovat osobitne.

RNG

Roman 27, firma NutriBiotic ma na nete clanok o citricidale, kde este v roku 2013, tvrdi, ze ich citricidal profesional formula obsahuje 60% citricidalu s obsahom quaternalnych zlucenin
Ci je to pravda, neviem ale rozhodne GSE, kde nie je napisane ze obsahuje quaternialne zluceniny ich zrejme neobsahuje a obsahuje len ovela slabsie polyfenoly.

lumaraki

Ahoj RNG. Moj svagor robi v lesoch. Je to tazka robota. V poslednom case sa stazuje na unavu a vycerpanost. Co by sme mu mali kupit na posilnenie a obnovu fyzickych sil?
Dakujem za radu, lumaraki.