Otázky na RNG

redka

vit. c - ester c 100 mg s bioflavonidmi; vit e 400, zinok L-Optizinc 30 mg (tato forma je dobra?), selenium 200 mcg, vit d + k2 + jod (5000 + 1100 + 1000)

redka

nahadzala som si do kosika na iherbe nejake pripravky podla zoznamu, co si tu dal.. na bezne kazdodenne uzivanie... jod, selen, vit, d, c,..... nemas nejaky mail, kde by som ti poslala zoznam z kosika a ty sa pozries ci som dobre vybrala... velmi by si mi pomohol... nechcem tu vypisovat vsetky znacky....

RNG

ih, Znizovanie tlaku mozno dosiahnut roznymi sposobmi, napr destresovanim cistenim ciev lecitinom, spruznovanim ciev roznymi antioxidantami, roztahovanim ciev ovocim hlohu(ACE mechanizmus) riedenim krvi aby lahsie plynula napr serrapeptazou alebo nattokinazou a podobne Betaqblokatory su chemikalie, co maju okrem uzitocnych ucinkov aj hromadu skodlivych.
Preto osobne siaham len za uplne neskodnymi potravinovymi doplnkami

RNG

PF 2014, to su vsetko veci spojene s klbami, klbovymi puzdrami a slachami. Takze nieco ti na ne utoci, alebo mas nedostatocne travenie, co ti neposkytne dostatok polotovarov na slachy a klby, na ich regeneraciou.
Zapal burz a klbpov sa da ciastocne zmiernit roznymi protizapalovymi a napr vitaminom B-12, co mam oskusane na zene mojho syna, co mava casto zapaly burz=bursitis
Skolioza je tioez zavisla od slach, tj vaziva, co drzi chrbticu rovno. Ale je tam aj priospevok nedostatku mineralov, co moze byt z oslabeneho travenia a absorbcia. Docasne doplnanie mineralov na kosti spolu s vuitaminmi D-3 a K-2 tam moze pomoct. A na vyrovnanie cgrbtice ju musis napinat, tj traction=to co poznas z historie ako natahovanie na skripci. Dnes sa to da robit aj takzvanou inverziou, kde mas zariadenie, ktore sa zapne na tvoje clenky a mozes sa obratit v nom, aby si visel za nohu dole
Pozri na roZne druhy na google.com zadanim "traction excercize" a ovela viac najdes za rozumne ceny pod "inversion therapy". Zacinat treba od mensich uhlov a kratsich caso, ako 3 x 5 minut denne a az po case doslova visiet za nohy az 15 minut denne, 2 krat do dna.

RNG

Zuziky, oprava , ty si sa pytala na EDTA, co je potravinarske kyslidlo, etylen diamin tetraacetic acid. Ta silne viaze mineraly, tj aj tazke kovy a tak naviazane sa vytrhnu zo ulozenia najma v tukoch a vodorozpustna zlucenina s EDTA sa vyluci z tela najma mocom. Tj jedna sa o chelaciu, tj vytahovanie kovov z tela

RNG

MSM=methyl sulfonyl methane, je organicke rozpustidlo a silny zdroj siry, dobry doplnok na tvorbu klbovej hmoty a zaroven ciastocne protizapalova latka.
DMSO je latka pribuzna(dymetyl sulfonyl methane) ale je to ovela prenikavejsie polarne rozpustidlo, tj vie preniknut v znacnej kvantite cez kozu a zaroven preniest hromady roznycyh latokl cez kozu. Zialbohu rozpusta aj rozne plasticke latky, ktore moze vniest do tela, preto pozor, prechovavbat len v skle, nesmie sa dotknut vacsiny palstikov, gum a iny materialov co rozleptava. Nanesiezs na cistu kozu, nicoho sa nesmies tou vlhkou kozou dotknut a pre istotu zbytok, co sa neabsorboval zmyt dokladne vodou. Az potom sa ta koza moze dotknut siat a podobne.

RNG

andula cisty rafinovany cukor obsahuje len cukor, ale stava z cukrovej repy ma mnozstvo roznych zloziek, ktore sa roznym sposobom odstranuju. Jeden z prosduktov odstranovania=odpad, je melasa. Je plna mineralov a roznych zivin a ma malicko cukru. Ale je to odpad po priemyselnej vyrobe, tak nevyrovna sa kvalite surovej stavy z cukrovej trstiny alebo cukrovej repy
Hnedy cukor je obvykle medziprodukt pri cisteni/rafinacii cukru, tj obsahuje aj nieco mineralov a inych zivin Takze ked si mas vybrat medzi bielym cukrom a hnedym, tak hnedy je relativne menej skodlivy

lh95

RNG mam otazku ..uz asi pol roka beriem betablkator nebilet cez den mavam v klude 50 udrov za minutu a v noci 35 + - a mam cudny pocit na hrudi neieje to nebezúpecne taky nizky pulz? :( dost sa bojim toho nizkeho pulzu ..ten BB mi dali kvoli vysokemu talku ale beirem iba stvrtku mam 19 rokov