Otázky na RNG

RNG

andula, "kazda liska svoj chvost chvali" je stare porekadlo.
Rafinacia zbavuje sol roznych prvkov, ktore nase telo potrebuje
Tak ako rafinacia olejov ich zbavuje lecitinu, roznych bielkovin a vitaminov a naviac ich chemicky a tepelne poskodi.
Ale NaCl sa pri rafinacii neposkodi, to je hlupost.Rafinacia soli sa totiz robi len prekrystalizaciou, tj v bode varu a sol sa zacina rozkladat len v ovela vyssej teplote.

RNG

Opakujem
Jod 2 az 6 mg denne
selen (organicky viazany) 200 az 600 mikrogramov
zinok 30 az 50 mg
vitamin C 3 az 5 gramov, najlepsie ester C s bioflavonoidmi
Vitamin E 200 az 600 IU, na slnku az 800 IU
vitamin D-3 2000 az 5000 IU
Mikrovlakniny 15 gramov zmesi
Probiotika obcas, najma po hnackach niekolko dni,

janelan

A poprosim vas este na podrazdeny zlcnik a pankreas co je najlepsie? beriem pankreatin solgar a vzdy po nom ma zacne boliet v pravo hore pod rebrami.

janelan

RNG prosim vas objednala som tieto vyrobky Now Foods, Beta-Glucans, with ImmunEnhancer, Xtra Strength, 250 mg,
Now Foods, Immune Renew, potrebujem to ako nahradu BIOBRANU urobila som dobre? Bude to mat aspon z casti takz ucinok ako Biobran?A kolko tbl. mam z kazdeho denne zobrat pre co najlepsiu ucinnost? A este prosim vas aka je ucinna denna koncetracia GRAVIOLY pri rakovine?Vdacna budem aj za konkretny vyrobok dost ma tlaci cas tak skusam uz vsetko mozne lepsie ako nic. Dakujem

rhapsody1

Co sa tyka alergie, tak som bol na vysetreni a tam ziadnu alergiu nenasli. Ale chcel by som vyskusat brat Fixit tablety (antihistaminikum) a uvidim co sa bude diat.
Mozem brat probiotika aj dlhodobo ?
Neviem ci ta tvorba hlienov je len reakcia na alergie, lebo dost sa mi robia aj hlieny v plucach a vykasliavam. Skratka furt ten isty kolotoc.

....Rhapsody, tvrdis ze nemas alergie, ale na co ti potom tie sliznice reaguju vyrabanim hlienov?, Predsa hlieny sa tvoria na mechanicke odtlacenie roznych mikrobov a alergenov?!?

My sme cely cas obklopeny roznymi alergenmi, od prachu pelu, roztocov, plesnovych vytrusov az po rozne mikroby, ktorych je halda, mniliony druhov, a pokial clovek nema dost silnu imunitu, tak sa im neubrani

Najviac pre imunitu robi nasa crevna flora, tj probiotika=mikroby v nej , ktore su nam uzitocne potlacaju rozne skodlive co sa do nas dostanu, cez vsduch vodu, jedla a spolocenskym stykom.

Tachyony su neexistujuce teoreticke castice. Nenalet tomu.

Ked chces inhalovat nieco ucinne, mas na to napr koloidnu striebornu vodu,alebo roztok citricidalu(praveho s obsahom quaternialnyc zlucenin. Da sa inhalovat aj oreganovy olej, inhalator si sprav z papierovej trubky na ktoru das par kcapiek oreganoveho oleja, zacni od jednej a pridavat pokila ti to pluca/priedusky znesu
....

andula1

Tak nechapem co stresuju s tymi solami ze obycajna kychynska je jed,ako ju telo nedokaze spracovat a treba kupovat iba tie morske a himalajske. Takze vsetko je to Nacl len rozdiel je v tej Nerafinovanej morskej ze obsahuje mineraly co obycajna kuchynska alebo morska neobsahuje,teda minimum,dobre tomu rozumiem?
A este sa spytam na Cukor, neviem ci pouzivat biely alebo hnedy nerafinovany, tiez je to ako s tou solou ze biely a hnedy nerafinovany cukor je to iste ALE v tom hnedom su mineraly a vitaminy? Dakujem za vysvetlenie

redka

ahoj RNG... idem znova objednavat z iherb... viem, ze si to tu uz pisal 1000 krat, ale nemam velmi cas precahdzat celu diskusiu (uz si to zapisem do poznamok v mobile kolko coho treba)... pisal si ze kazdy by si mal doplnat C, E, selen, jod... prosim ta napis mi v akych dennych davkach a formach, aby som si vedela spravne vybrat... idem si objednat aj nejake antioxidanty, b 12, probiotika, omega 3...

RNG

Nick 44, samozrejme sa da uplne vykolajit hladina aminokyselin masivnymi davkami. Ale to co tu radim na posilnenie tvorenia kolagenov sa zide velkej vacsine ludi, tj vitamin C a L-lysin