Otázky na RNG

oriesokdn

RNG, asi pred mesiacom som postupným vysadzovaním prestala užívať Lexaurin a pred dvomi týždňami Alventu. Chcela by som sa spýtať, či mi viete povedať, či mám tieto lieky ešte v sebe, pretože by som chcela byť tehotná. Alebo teda koľko je dobré počkať po vysadení takýchto liekov, aby som mohla otehotnieť? Moc ďakujem.

RNG

Alopecia je obvykle hormonalna zalezitost, nie antimikrobialna. Na to treba ine prostriedky ako napr jod, selen zinok, DIM I3C a podobne
Jedine stracanie vlasov z inych dovodov su kozne parazity, ako napr demodex foliculorum alebo plesne a seborhea a psoriaza..

RNG

Doplnky sa pouzivaju zasadne pokial len ich treba. Pauzy az na male vynimky nie su ziadne potrebne. Menovane nepotrebuju ziadne pauzy.

lia223

dakujem moc za skoru odpoved! chcem sa ešte opýtať, ako dlho užívať extrakt z oliv.listov, NAC, serrapeptazu atd? môže sa to aj dlhodobo alebo treba si dať nejaku pauzu? pomahaju tieto veci aj na alopeciu či len proti opuchu klbov? dakujem ešte raz!

RNG

jojojo,, kokosovy olej je vyse 2 x tak kaloricky, ako cukry , takze ti ich bez problemov moze nahradit. Zaprav ho do coho sa len da, tak, aby si dostal aspon 3 polievkove lyzice do seba denne.

jojojo55

RNG prosím,

ako najlepšie nahradiť jednoduché cukry, ktoré som úplne vysadil, mám menej energie, ale čo je hlavné, strácam na váhe, tuk skoro žiadny. Posilnujem, takže kosť a svaly nechcem byť, trochu "masa" na sebe chcem naspať.
napr.:kokosový olej? kolko kedy? dakujem

RNG

orol, firma Jamieson bola vytvorena pre potreby postkomunistickeho vakua v doplnkoch a sustreduje sa na lekarne. Ceny su casto velmi vysoke, a obsahy mizerne, tj ju definitivne neodporucam, ak aj mnohe ine Europske zdroje. Ani mnozstvo inych, vcitane US zdrojov nie su viac, nez 10-20 % predavajuce kvalitne /dostatocne obsahy, takze clovek si musi podla obsahu a ceny vyberat pozorne. Triky vyrobcov, bezne, su obsah na viacero kapsul, uvadzanie gramaze riedenych doplnkov a podobne.A v Europe dokonca casto neuvadzanie vobec mnozstva ucinnych zloziek v doplnkoch .

RNG

Samozrejme ze menovane su ovela ucinnejsie na rozne maskovane paraziticke infekcie, nez cokolvek ineho
Extakt z olivovych listov ma ucinnu davku oleuropein, a odporucena davka tohoto je najmenej 3 x 300 mg oleuropeinu.
Na samento coumandu a banderol(vzajomne sa podporuju v ucinku) je potrebne 2 x 15 kvapiek denne
A maskovane treba samozrejme odmaskovat, inac sa do nich nedostane dost antimikrobialnych latok na znizenie,
tj treba 3 x 120 000 IU serrapeptazy
a 2 x 600 az 1200 mg NAC.

orol

Pozdravujem RNG

co povies na doplnky a viataminy firmy Jamiesson ? Da sa tam ocakavat kvalita?

existuje vobec nejaka tabulka poradia firiem vyrabajucich doplnky zostupne od najlepsej podla kvalitativnych a inych ukazovatelov?

ako zistit, ci je Jamieson dobry, ci zly?

ak mas aj nejake odkazy, poprosim Ťa