Otázky na RNG

RNG

Perla na take prpobplemy s menstuaciou su najskor yam a pupalkovy olej. Yam v davkach minimum 200 mg Diosgeninu, ppupalkovy olej 2-3 gramy denne.

Dong Quai nie je celkom na menstruacne problemy , skor pomaha zenam zvysit si libido.

RNG

Drobny trupik, mozno je tpo nejaka, plesen co sa mu tam naniesla, vtedy by bol ucinnejsi roztok oreganoveho oleja v kokosaku, 2 az 5%. Skus.

RNG

Koloidne striebro si mozes kvapkat do nosa 2-3 krat denne par kvapiek.Tak isto do oci je dobre. Mozes ho aj pit, zialbohu v zaludku sa znici prakticky za par sekund kyselinami, ale staci to na to, aby si si vyliecila otravu zaludka ci pokazeny zaludok., alebo napr helikobakter.

RNG

Nikusa, ked potrebujes extrakt z olivovych listov dlhodobo, odporucam ti ho objednat priamo zp Swansonvitamins z USA. A tam odporucam objednat ten silnejsi, so 150 mg oleuropeinu, aby si nemusela tolko tych kapsul hltat.

perla1

Ahoj Rng prosim ta aky je rozdiel medzi Yam a angelikou cinskou,mne pridu tieto byliny dost podobne a neviem co mam brat. Moj problem je ako som uz pisala ze mam tak tyzden pred menstruaciou silne bolesti hlavy az migreny, beriem aulin a ibalgin ale ani to uz nezabera, som aj viac podrazdena pred cyklom. Dakujem za radu

drobnytrupik

Dobrý večer, skúšam ešte raz s priloženými fotkami pomôcť vyriešiť problém manžela. Tak ako som písala z ničoho nič, sa mu na koži ( chrbát , brucho)začali robiť fľaky červeno-hnedej farby. Keď je leto, keď je horúco tak mu úplne očervenie a vyzerá to ako mikóza. tie miesta mu ani neopáli a ostávajú po opálení ostatnej časti zase biele. Počas jesene / zime ( čiže teraz)sa mu menia na šupinaté plochy. Postupne sa mu rozširuje smerom na krk. Na rukách a ani nohách to nemá. Stav sa nemení s požitím nejakého iného jedla, nebadám aby to bola alergia na jedlo. Je to nepríjemné, pretože práve v lete, keď by sme mohli ísť na kúpalisko tak to má najvýraznejšie a ľudia naňho pozerajú akoby bol vážne chorí.

Bral už 3 balenia OREGANO ( 55% carvakrol ) od firmy NOW, natierame to kokosovým olejom s citricidalom,

Skúsila som priložiť aj fotky aby si videl aké to je.

Ďakujem ešte raz

nikusa9

RNG-prosim..prave mi priniesli koloidne striebro 20ppm...ako ho mam uzivat? Chcela by som do nosa-mam davat uplne ciste alebo riedit vodou,kolko kvapiek a ako casto??mam 55 kg..mozem uzivat aj vnutorne?ak ano v akom pomere? Dakujem,vazim si vasu pomoc!

nikusa9

RNG-prosim Vas, nasla som na SR extrakt olivove listy os Swansonu Ale je tam 75 oleuropeinu.sraci to? By som uzivala 3x 4 tablety???? Je tazko zohnat vsetky odporucane veci a hlavne kvalitne :-(

RNG

PF, moze to ciastocne pomoct, ale moc by som sa na to nespoliehal. Rades by som isiel na hyaluronicku kyselinu, kolagen 2 a podobne, co ma priame spojenie s klbami a slachami.