Otázky na RNG

redka

no to si dokaze zistit kazdy, ked som tu regiastrovana a mam tu mail, tak sa nehraj na svetoveho majstra ;) ok ja uz budem ticho uz sem nebudem pisat jo... dufam ze ti tym urobim krajsi zivot... lebo uz tuto temu len kazime... ja som sa snazila len poradit, ale ty uz utocis bez nejakej vacsej priciny a zacinas byt vulgarny a to isto do tejto temy nepatri ;)... maj sa pekne a skore uzdravenie :)

redka

jojo napisem svoj nazor ak mozem... aj ked nie som rng dufam, ze sa tak nenastves ako bmw.... citala som podobny nazor, ze ovocie konzumovat len samostatne... skus napriklad aj knihy normana walkera su volne stiahnutelne na nete .... je ich asi 5...

redka

ak je tvoje zvysene libido pre teba pritazou tak to ries nejkaym utlmovakom.... inac prepac ale skor ty mi pripadas zrely na psychiatra... prajem ti skore vyliecenie a tiez aj tu trpezlivost aby si mal vyssiu...

bmw

ty radšej neprešvihni limity v štrikovaní ....lebo ťa budú ruky bolieť a tvoj starý nebude nadšený, ked mu pytona zle "vyerdžíš"

bmw

to forum poznam...chcel som konkretne odpoved na to co som sa tu pytal od RNG a nie od teba trepaňa , kolko máš rokov?? 60???

jojojo55

Je pravda ze stykom ovocia a hocicoho ineho v zaludku ovocie kvasi? Vela ludi jedava napriklad ovsene vlocky a pridaju si cerstve ovocie.
Ak ano, plati to pre vsetky druhy ovocia? Chcem s vlockymi jest napriklad banan a jablko.. Dakujem

bmw

na kapucinku sa mozem vytoto...GSE je v podstate Citridal a to sa pytam, ci k tomu pridam...3000mg C odporucal aj MR. Damianvit.sk , a mimochodpom zvysil dom davky čaju Vilcacory a už to prešlo skoro...takže asi len trpezlivosť je liek....a ešte by som mal otázku, vkuse som nadržaný, súložim pomerne často, ale na sex myslím stále...na to niečo nie je??:DD

redka

a o doplnkoch sem pisem preto, aby trebars ludia, ktori vahaju s objednavkou z i herb, sa nebali, aby vedeli, ze vsetko klape ako ma... myslim, ze to ludom pomoze.. preto to sem pisem ;) sama som hladala skusenosti ludi s nakupom a tie ma potom posmelili.... pre niekoho je napriklad dolezite vediet aj za ako dlho pride objednavka, ako funguje colna kontrola, kolko mozu ocakavat, ze zaplatia dane ak presvihnu nejake limity... ja viem, ze si chory a je ti zle a nemas dlho odpoved na svoju otazku, ale za to ma nemusis hned posielat za psychiatrom ;) inac zadaj si do googlu rng forum a na tom fore mas kopu odpovedi RNG aj na take otazky, ktore sa tu pytas....

redka

mozno ma zaujima ci ta odpoved ktoru som si sama nasla je spravna a ci nahodou nevie RNG o niecom inom lepsom... ;) ved to tak neprezivaj... on ti odpise...