Otázky na RNG

Nescio

Dobrý deň RNG,
prosím Vás, chcel by som sa spýtať, na zvýšení estrogén a znížený testosterón u mužov. Chcem si kúpiť DHEA 100 mg od Swanson a k tomu nejaký Tribulus terrestris. Mám si kúpiť klasický, alebo môže byť niečo také ako Testosterol 250 - Megabol, kde jedna kapsula obsahuje 250 mg rastinných sterolov ?? Alebo nejaké konrétne doplnky , ešte ktoré a dávkovanie, toho DHEA ? Ďakujem veľmi pekne

RNG

Domca, pozri cez google.sk pod rng, candida. Zabudni na GSE, lebo dnes nevyrabaju take, co obsahuje citricidal. Jediny povodny vyrobok je citricidal profesional od firmy BioChem Research. Co sa tyka oreganoveho oleja, denna davka musi obsahovat 3 x 200 mg carvacrolu. pretro odporucam najma oreganovy olej v kapsuliach, enzterickych , od vyrobcu NOW foods, ktoreho vyrobky distribuuje hromada predajni na internet, napr aj iherb.com alebo swansonvitamins.com Tam dostanes aj Candex, kokosovy olej a rozne mikrovlakniny,kvalitne probiotika(tepelne a kyselinovo odolne) najma Swansonvitamin ma kvalitne a cenove prostupne, ako modified citrus pectines, arabinogalactans, glucomannan.
Inulin a psylium ma lacne aj domaca firma Vemica.

RNG

Nick, koncentracia soli v tele je 9000 ppm. Ked si kvapnes do oci cokolvek z nizsou koncentraciou, tak citis par sekund silny osmoticky tlak
A koloidne striebro nema prakticky ziadne soli, len 10-30 ppm striebra. Tj zakazdym mas par sekund osmoticky sok.

RNG

1Cleo1, so slovenskymi dodavatelmi ti velmi nepomozem, ja totiz zijem v USA a naposledy som bol na Slovensku pred 5 rokmi aj to len na par dni.
Ale napr z iherb.com dostanes prakticky vsetko , tj okrem citricidalu. Pozr na ten grapefruit seed extrakt, ja tu odporucam len vyrobok z neho, citricidal profesional. Ostatne nemaju ani zlomok jeho ucinnosti. A pod GSE dnes predavaju len extrakt z jadierok, tj bez obsahu citricidalu, ktory dnes dostanes len od povodneho vyrobcu, BioChem research corp, nikde inde.

domca2512

Ahoj RNG. Práve začínam s protikvasinkovou dietou. A naozaj o nej nič neviem a nevie či ostupujem správne. Prečítala som veľa fór a mám s toho poriadny zmätok. Skúsila som si zhrnúť informácie. Pochopila som správne že popri diete je potrebné užívať kvapky GSE, oreganový olej, kokosový olej a enzým candex ? Za odpove´d vopred ďakujem :)

1Cleo1

Ahojte tak balíček mi dnes prišiel dočkala som sa aj pilník mi pribalili takže tiež som nato čakala skoro mesiac:) Ale teraz neviem akosi to mám rozdeliť tieto doplnky :):
Kyselinu kaprylovú
Grapefruit seeds v tabletkách
Enzými
Oregánový olej v tabletkách.
A probiotiká tie viem že na noc s jablkom...
Pravdaže jediné čo mi chýba je Pestrec mariánsky no slovenský odoberateľ swansonu mi nebol schopný odpísať a stále to tam majú vypredané tak nvm odkiaľ mám objednať taká nejaká alternatíva z nejakej slovenskej stránky:)Som už otravná ale budem rada za odpoveď keďže o tom moc nemám poňatia a ani moc času momentálne byť za netom tak budem rada za pomoc moc ďakujem :)

RNG

Mikrovlakniny, najma modified citrus pectines, cilantro(zelena vnat koriandra, da sa pestovat aj doma v kvetinaci cely rok), na ortut je MSM, ALA a ine zdroje siry.
Na mnohe tazke kovy su dobre aj rozne ovocne kyseliny, alebo potravinarske kyslidlo EDTA. Pri chelacii sa treba ale remineralizovat, lebo tie kyseliny beru nielen tazke kovy,. ale aj ine, ako vapnik horcik a podobne. takze rano chelacia, vecer remineralizacia doplnkom na kosti a vitaminmi D-3 a K-2.

RNG

Zacervenanie oci je najma z roznych mikrobov, ktore sa dostanu do oci, ked si ich brhlis rukami.
Ale moze to byt aj vysledok herpesov v tele, ked mas nizku viralnu imunitu.
Pri brhleni oci sa mozu zakalky vytvarat, ale nie je to obvykle zo zrazenin krvi, pokial mas nie prilis krehke cievky.