Otázky na RNG

RNG

Ja som opatrny clovek,. pri podozreni na rozne choroby a najma rakovinu treba proti nej zahajit okamzite utok doplnkami. Co sa moze najhorsie stat pri doplnkoch je, ze ich beries zbytocne, ale nemoze sa stat, ze by si nejak poskodila.
Precistenie tela enztericky pokrytymi enzymami pomoze kazdemu a je to prva zbran proti rakovinam. Berzne ako selen, zinok, jodm vitaminy C E a D-3 vo vacsich davkach aj tak odporucam kazdemu a aj tie sa podielaju na boji proti vzniku a sireni rakovin
Na zlepsenie crevnej flory odporucam kazdemu brat cely zivot dostatok extra mikrovlaknin a obcas si nasadit probiotika, lebo napr v pripade rakoviny criev, ta je vys;ledok posobenia roZnych skodlivych mikrobov v crevach, od ktorych nas absorbenty ako kazdodenne brana zmes mikrovlaknin a dobre osadene creva probiotikami
Na zlepsenie crevnej flory je aj triphala a proti roznym crevnym infekciam a urinarnym infekciam je aj berberine, z kazdeho asi 2 gramy denne rozdelene na viac davok.
Pri pozitivnom naleze, alebo hoci aj silnom podozreni na rakoviny by som na ne nelutostne zautocil(betaglukany, 3 x 500 mg, graviola 3 x 2 gramy a viac jodu, najmenej 6 az 10 mg pre istotu. Niektori lekari mali s vacsimi davkami jodu a selenu dokonca uplny uspech pri lieceni rakoviny prs, co sa zda aj neuveritelne jednoduche.Ale su to reputabilni lekari, takze nemozem o tom pochybovat, hoci osobne by som sa len na 1-2 prostriedky rozhodne nespoliehal, kedze je ich hromada prirodnych a daju sa pre zvysenie celkovej ucinnosti prakticky lubovolne kombinbovat.

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď, ja nehovorím, že ste odporúčali čaj, ale našlo som ho na nete tak som si v dobrej vôli myslela že pomôže. ale asi poviem mame nech ho vyhodí. A ešte prosím poraďte mi nejaké doplnky na čistenie pečene , prípadne na to trávenie. akými doplnkami dopĺňať enzýmy a kyseliny? probiotiká a vlákninu mama berie.
Vopred ďakujem a neviete mi poradiť niečo aj na tie črevá? v prípade podozrenia na rakovinu hrubého čreva?

RNG

Drobnytrupik, ja som zriedka odporucal hocijaky sypany caj uncarie tometosy, ale len vytazky z nej ako Samento a Prima una de gato
Pes vie, co za vyrobok mas, ja verim len vyrobkom z reputabilnych spolocnosti, najma z USA, kde su velmi prisni na kvalitu potravinovych doplnkov.
Vracanie, hnacky a podobne je priznak zniceneho travenia a to je vec kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik.
Ale moze to byt aj zo zamorenia(chemia, lieky, parazity), co treba odmorovat cistenim pecene(protokol dr Berksona) enzymatickym cistenim tela, absorbciou a chelaciou a tiez protiparazitickymi protokolmi.

drobnytrupik

Dobrý deň RNG, chcela by som poznať Váš názor na jeden problém mojej mamy.
Kúpila som jej sypaný čaj z Vilcacora ( mačací pazúr), ktorý si mama zarábala presne podľa priloženého návodu, avšak po vypití čaju a aj následné dni keď ho pila jej bolo strašne nevoľno, nemohla jesť, stále ju napína na vracanie, aj aj hneď ráno po prebudení, má hnačky a aj jeden deň sa jej stala nepríjemnosť - z konečníka jej samovoľne vyšlo dosť veľké množstvo krvi. Je jej nevoľno, na odpadnutie a stráca ako sa hovorí pôdu pod nohami , akoby sa jej podlamovali nohy.Je astmatička, má chronicky zničenú pečeň - z toluénu v práci, silnú osteoporózu. Preto by ma zaujímalo, či to môže byť dôsledok toho čaju, či sa koná v jej tele očista a najprv sa zhorší zdravotný stav a postupne sa to bude zlepšovať, alebo to môže byť iný chorobný stav. ešte podotýkam, že síce nemá stanovenú diagnózu, ale má problémy s hrubým črevom - pocit nutkania na stolicu, hnačky a už mala aj krv v stolici. ( jej otec zomrel na rakovinu hrubého čreva)
Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

RNG

Na Slovensku alebo dokonca v celej Europe je dost slaby vyber doplnkov, a prilis vysoke ceny. Ale daju sa kupit cez internet, skus napr iherb.com alebo ine internetove obchody.

RNG

Nuz osobne by som pouzival ovela silnejsie vytazky, nez len stava z ciernej redkovky, najma vacsie davky sylimarinu.
Ale dostat aj ine na cistenie pecene, ako zmes vytazkov z pupavovych korenov, cynarinu sylimarinu a podobne.

bubinko83

Našla som vyrobok Rabanon bio -je to štava z tej čiernej redkovky? Myslite že je to dobre? dost to chvalia.Dakuejm

bubinko83

RNG a ako mam konzumovat tu redkovku čiernu? štavu ? kolko mam toho pit ake množstvo,kedy a ako dlho ? Dakujem