Otázky na RNG

martinsos

Ok ďakujem RNG za rady :) , zatiaľ teda všetko čo si mi radil budem brať okrem HCL a enzymov skrz prednison.

LeYsHaA

Ahoj, dnes mi prisli doplnky, na základe odporú4ania si chcem dať doporiadku najskôr trávenie. takže, ráno som si dala super enzymes od now, doobeda som zjedla len ovocie(3 slivky) a vlakniny..O 2hej som si chcela dat prve normalne jedlo - kur. maso, kok, olej, orechy (snazim sa setr+it na sacharidoch), pol hodiny pred jedlom som si teda dala betaine HCL. no to co prislo neodporucam nikomu. zacal ma silne palit zaludok, neskor to preslo do bolesti pod prsnikom, v ramene, na zatylku,(na tychto miestach mam zrejme akysi zapal) a boleli ma vsetky klby.. no a po najedeni ani nehovorim, katastrofa. o pol hodinu som sa musela napit, vypila som pol litra vody a supla do toho tabletku s aloe a inulinom, tak trosku pomohlo, trosku... ta neskor som si sala uz len 1 tbl super enzymu a nejedla som bielkoviny, len ovs. kasu s ovocim - a zopakovalo sa to iste, doslova som citila palavu po celom tele. vlastne po kazdom jedle mi popraskaju usta, mam neskutocny smad, pride mentalny utlm, obcas aj vyskoci teplota a ta bolest klbov, pod bruchom na lavej str+ane ( hnacky.. toto ma totalne odrovnalo, beham po doktoroch, vysledky vsade OK, ja uz nevladzem existovat, neviem, co zjest a som za simulanta..okrem ineho mam zapalene hrdlo, zdurene uzliny po celom tele a vraj mozno a zapal creva, len na vysledok musim cakat 3 tyzdne.. za kazdu pomoc dakujem, ja si uz nedviem rady...

RNG

Obsah jodu vo fortuna vita je prinizky podla lekarov co sa zaoberaju s jodom a jeho potrebou v tele, ale je to lepsie ako nic. Ja odporucam vyssie davky jodu a sam si ho aplikujem transdetrmalne, tj cez kozu, natieram si jodovu tinkturu pod pazuchu aspon raz tyzdenne.To mi da do tela v priemere na den 3 az 6 mg jodu a KJ.

RNG

Adriana, na tomto fore zakazuju uvadzat zdroje roznych doplnkov, lebo to povazuju za nedovolenu a neplatenu reklamu. Mozes sa ma na to pytat na inom fore,napr rng.uforum.sk kde mi administrator dovolli uvadzat priamo rozne znacky, co povazujem za dobre, tj dostatocnym obsahom a prijatelnou cenou
Na hormomnalne problemy odporucam yam a Dong Quai, tj angeliku cinsku

RNG

martinsos, mas 100% pravdu, vsetky jedla, doplnky aj lieky , ktore si nikdy predtym nebral treba zacat brat od mensich davok.
"Opatrnost je matka mudrosti"

RNG

Alex, neviem, aky mas problem.Ked je to vec cirkulacie, tak treba brat lecitin, co rasim, kazdemu, hloh na rozsirovanie ciev, nattokinazu na riedenie krvi a antioxidanty na spruznenie ciev.

RNG

Martinsos, ked si musis neutralizovat zaludok proti krvacaniu, co ti prednison moze sposobit tak by bolo nerozumne brat doplnok kyselin.
Musis pockat kym sa prenisonu zbavis, ked nechces riskovat krvacanie do zaludku.Aka je tam pravdepodobnost pri akych davkach prednisonu, neviem a radsej ani o tom nespekulujem. Viem ale, ze mnohi co beru prednison si zaludok neneutralizuju

Adriana4

RNG, ďakujem za vysvetlenie , lebo vieš tieto problémy mám už asi 5 rokov a nikto mi vlastne nevie povedať čo mi je.
Prosím ťa , mohol by si mi ešte napísať nejaké konkrétne názvy toho čo mám užívať a koľko?
ešte jedna vec- na hormony(resp. štítnu žľazu) mi bol odporučený tekvicový olej fortuna vitae. prosím ťa, vieš čo to je a vieš sa k tomu vyjadriť, či áno alebo nie?
a ešte som zabudla - môžu hormony ovplyvňovať vlasy- konkrétne, že sú neskutočne suché a lámavé? v tomto by si mi vedel nejako poradiť?

ďakujem

martinsos

RNG už mi prišli tie doplnky , skúsil som si dať triphalu na skúšku 1 uvidím či nebude reakcia , zajtra skusim 1 serrapeptazu či nebude nejaka reakcia a potom to nasadím naplno. No ešte k tým enzýmom , môžem ich brať keď aj tam je vlastne HCL? aj keď len 200mg na cps.

dasa2010

dakujem RNG pisala som na stranku -odkaz odstránený-

tak dufam ze mi bude poradene...nerada by som o nu prisla...nakolko dlho ju zanedbaval jej gynekolog, ktory jej tvrdil do posledku ze on tam nic nevidi a neni to nic vazne...