15-ka a 19 rocny?....

Príspevok v téme: 15-ka a 19 rocny?....
sunnyball

mam 15 rokov a spoznala som jedneho uzasneho chalana ktory ma ale 19...uz sme sa par krat stretli aj rodicia o nom vedia a neboli vekom zrovna nadseny ale nakoniec mi dovolili stretavat sa s nim...ale mam kamosa ktory je zevraj do mna zalubeny ale mne priamo nic nepovedal...a hovori ze ten chalan je na mna velmi stary a ze sa so mnou len zahrava a ze sa chce so mnou vyspat...je to blbost lebo je velmi mily a zabavny a ma ma rad...a ten moj kamarat stale na nas striehne a vyhraza sa mu ze sa ma drzat odo mna co najdalej...a ze ked mi ublizi ze on si ho najde a podobne...co mam robit?..je ten vek fakt prekazka alebo kamarat len ..ja neviem..ziarli?...

keks

no ja si myslim ze styri roky su v tvojom veku dost podstatny rozdiel...chlapec bude asi pozadovat od teba sex zachvilu a je na tebe ako zareagujes...taky 19 rocny chalan to ma rad a to hovorim z vlastnej skusenosti kedze mam tiez tolko:D...
a kamarat ziarli lebo prisiel nejaky starsi chalan -jeho konkurencia -tak sa vas nsazi rozdelit..ale pozor lebo moze to byt pravda ze ho lepsie odhadol ako ty...

moniqa87

no hlavne ten sex, kedze mas len 15 to musis zvazit sama, ale myslim, ze sa nemas coho bat, hlavne konaj s chladnou hlavou a vsetko bude ok, drzim palec

sunnyball

no neviem podla mna ho nepozna ved nema odkial...a to s tym sexom..hmm......zatial sa nic take nestalo ani nic nenaznacil...je velmi pozorny a mily a neviem si to asi tak nejako predstavit...a mam zvazit co odo mna bude ako 19 rocny ocakavat?...to si myslela ten sex ,,iba,,?...

moniqa87

vekovy rozdiel je to sice v tvojom veku dost podstatny, takze budes musiet ocakavat aj take nieco ako sex bude od teba vyzadovat, no radsej pockaj, ak ta ma rad, tak pocka, inak nevidym iny problem v tom, ze je od teba o 4 roky starsi, akuerat si dobre zvaz co bude od teba ako 19rocny chalan ocakavat
no a kamarat jednoznacne ziarli, ale je mozne aj to, ze ho pozna po takejh stranke ako ho ty nepoznas
dalej sa s nim stretavaj, a snaz sa ho lepsie spoznat, iba tak zistis co je to za cloveka