O zenach - Je dolezite licit sa? Prečo?

Príspevok v téme: O zenach - Je dolezite licit sa? Prečo?
rita23

Zaoberam sa temou zien vo vztahu k dekorativnej kozmetike. Preco sa zeny skryvaju pod maskou make up-u a licidiel? Preco zatracujeme prirodzenu krasu zeny v jej pravom zmysle? Ktora z vas sa lici v pripadoch, ked ostava doma, hned rano, co vstane z postele? Preco sa licime pre vonkajsi svet a nie pre toho, kto je k nam najblizsie a s kym byvame?

modelka1

caute! ja si myslim, ze to nie je vobec dolezite(aspon v mojom pripade) viete, ja som totiz pekna od prirody...ale ak ste blede ako steny tak majte puder vzdy po ruke aby sa vas okoloiduci nezlakli...

wewerka

myslim si ze licenie je na to aby nim zena podtrhla svoju osobnost, vyzdvihla to, co je na nej krasne. zeny sa nelicia pre to, aby boli krasne pre verejnost a preto, ze by kaslali na tych, ktorych maju doma. skor je to tak, ze doma moze byt zena prirodzena ale ked ide do spolocnosti prekryje nejake nedostatky a zvyrazni svoje prednosti. je to normalne a prirodzene a nevidim v tom nic take..:)

flower

presne na tuto temu som citala jeden velmi zaujimavy clanok. pisalo sa v nom o zenach, ktore musia byt stale tip-top. ich manzelia ich stale musia vidiet ako namalovane, upravena, krasne zeny. rano vstavaju o hodiny skor, len aby sa stihli nalicit, upravit. bolo to dost zaujimave citanie:) kazda zena sa chce pacit muzovi, no plati, ze prave v jednoduchosti je krasa:)

renata1

:-))teda toto je neskutocna tema.jasne,ze sa chceme licit.chceme byt pekne.nepoznam zenu,ktora sa vedome zospatnuje.

poliewoocka

Vtip:
Ked Boh stvoril svet,povedal si,ze je to ozaj dobre.Potom stvoril rastliny a povedal,ze su celkom fajn.Aj zvierata usli.Stvoril muza a povedal si,ze je fakt dobry.Ked stvoril zenu,povdzychol si:"ved sa namaluje...":)

Je rozdiel sa upravit a namalovat.Najlepsia varianta je,ak muz spozna zenu aj po odliceni.Jemny makeup,ktory trosku prekryje nedokonalosti,kusok spiraly nikomu neublizi.Muzi vacsinou tvrdia,ze sa im paci prirodzena krasa.Ved ktory by chcel mat na tvari odtlacok a podstatnu cast "omietky"?Dnes sa presadzuje tzv. "umyty makeup".Aky to je?Vezmite si priklad.Herecka vyzera dokonale pri akejkolvek cinnosti,pri ktorej by makeup jednoducho nemohla mat.Ked sa rano zobudi,sprchuje sa a pod.Je to na baze akejsi nenapadnosti,len zakryvanie nedostatkov,ktore ma KAZDY na svete.

rita23

honey, neodsudzujem licenie pre verejnost, len sapytam, ci je to nutne? Niekedy chodila po svete prirodzenost, dnes je to ako na maskarnom bale. A k tomu sa pridava aj falosnost zien, ktore si o sebe myslia, ze su tie najkrajsie na svete (napr. tie spominane 13-tky, ale velakrat i zeny v starsom veku).

lenus

Tiez si myslim, ze hlavne mlade to obcas prehanaju-a to sa za mladu povazujem zatial aj ja =) ked ide trinastka vecer po meste a snazi sa vyzerat na 16... ehm. Ja sa sice nejak nemalujem, chvalabohu mam dobru plet, velke mihalnice, ale si myslim, ze jemne licenie je fajn, hlavne ak sa zena vie nalicit. A podla mna su zaujimavejsie nenalicene zeny, lebo sa da pozorovat ake naozaj su, pod maskarou sa mi povacsinou zdaju..podobne =)

veronikabj

ja si myslim ze licenie nieje vobec dolezite len niektore zeny robia zo seby nim nieco viac. Ved sa pozrime na dnesne mlade 15tky co chodia ako pojazdna drogeria.To niekedy vobec nebolo a ty rodicia musia mat asi cierne okuliare ked pustia svoje dieta takto vonku

mariamaria

hm,neviem si predstavit ,ze by som sla spat vedla muza nalicena a aj vstala nalicena...uz len preto sa nelicim aj doma :)a ked sme uz pri tom ,ten makeup by v noci v posteli do rana nevydrzal haha...a na vonku sa licim iba mierne ,aby moje kruhy nebolo tak vidiet...a nie som blondina a aj tak som stale bleda akoby bez zivota...preto ten make up...a mojmu muzovi s apacim aj nenalicena aj nalicena...a ked idem s nim von ,prezentovat ho som tou najsexy zenou vedla neho ,preto sa trochu nahodim,nalicim...a hlavne je to potesenie pre man pri celodennej starostlivosti o babo ...aspon raz za cas sa nahodit a byt opat sexy :)