Môžem byť tehotná?

vanilka27

Ahoj, rada by som sa niečo opýtala - brala som HA Yadine rok, ale zacala som odpadavat a tak, tak som to musela vysadiť v strede 21dňového cyklu, o 2 dni som dostala menštruáciu. S priateľom sme sa potom milovali s kondomom, ale praskol - lenze sme si to vsimli este skor ako sa stihol spravit, takze to do mna nedal. Avsak o par dni som v noci citila divnu bolest v podbrusku, obcas aj teraz a nechutne ma bolia bradavky - aj letmy dotyk je peklo. Tiez ma boli hlava, ale menzes mam mat az o dva tyzne. Je mozne ze som otehotnela? Prosim o odpoved, velka vdaka :)

ikikik

ahojky urcite to bolo bezpecne pokial si umyl aj ruky!inak keby sa dotkol rukami spermie a dal palce do teba tak mala by si mozno mat s coho strach!ja mam rocnu dceru a mylsim ze to bolo bezpecne!papa

popelka271

ikikik
ahoj...vôbec sa ničoho báť nemusíš,vo vašom prípade ide o úplne bezpečný sex a neboj sa pýtať..preto sme tu všetci...nie je dôvod aby sa ti niekto smial

popelka271

Ahoj...ak sa bojíš,že máš cystu tak utekaj k lekárovi,mám 30 r,pred rokom som myslela,že čakám malé,prišla veľká bolesť,i keď som bola pred tým na vyšetrenie...praskla mi cysta a ako sa vraví za 5 12 ma operovali,krvácala som do brucha a bola som v hemoragickom šoku...tak neváhaj a ak máš podozrenie choď ihneď k lekárovi lebo ti môže ísť aj o život,viem čo hovorím,pracujem na záchranke a každý deň sa stretávam so všetkým a nebolo mi jedno keď išlo aj mne o život a zachránili ma na poslednú chvíľu....

anonymna

ivcik16:myslim si,ze dost hlupa otazka..ono to pride samo..ty musis vediet,ci to chces a ci si na to pripraveny/a..ale vsak dnes uz sexuju aj 10-rocne deti..ale to uz nie je zodpovedne..podla mna je tou minimalnou hranicou 15 rokov..na sex treba dospiet a nechapat ho len ako nejaku pubertacku frajerinu..to je moj nazor..ps:nic v zlom,ale mal/a by si sa naucit pravopis..dost zle su tie tvoje y/i...

anonymna

to je hovadina aby si bola tehotna..v tom pripade,ja by som bola tehotna uz 1000 a viackrat..vobec sa nemusis bat!!podla toho co si napisala,nic sa nemohlo stat..=))nemaj boja..