vplyv splnu mesiaca na nas zivot

Príspevok v téme: vplyv splnu mesiaca na nas zivot
nesplnena

niekedy mam pocit , ze ako nahle sa zmeni faza mesiaca na spln vsetko sa kazi ci uz v osobnom zivote v skole .....dokonca aj moj organizmus sa sprava upne zmätene ..niekedy normalne nemam chut zit nemozem spavat nechuti mi jest ..proste na nic ...co s tym robit ???ma s tym niekto nejake skusenosti alebo podobne pocity ?

lea

praveze ja som pocula, ze mesacne svetlo je liecive. aj sme sa raz za teplej letnej noci opalovali tym svetlom celu noc, spali sme vonku v spacaku. ja mam len taku skusenost, ze vtedy telo zadrziava vodu, tak moze byt pocit opuchov. a pri slplne sa rodi vela deti

13nástka

... ale áno, sme na tom viacerí rovnako, Netráp sa, ale hľadaj i v tom niečo krásne, nevzdavaj sa, nenariekaj, ale práve vtedy sa snaž niečo pekné pre seba urobiť... je to obdobie, kedy aj moje kolegyne nariekajú a sú nervoznejšie... takže potešenie: nerob si z toho nič, nie sme samé... :-) a možno nám niekto poradí, čo s tým?
Pekný deň :-)

terinka

Ja zas mam take stavy ze sa v noci zobudim na to ako na mna cez skary v zaluziach svieti silno mesiac a normalne ma to vyrusi zo spanku a je mi to neprijemne.Potom dlho nemozem zaspat,ten mesiac ma akoby hypnotizuje a vyrusuje je to velmi silne neda sa to opisat.Je to iba ked je spln a namesacna niesom.