Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

blanika15

myslim si, ze je to celkom normalne a bezne, kazda jedna sa istotne s tymto obcas stretne. ked uz to vsak prejde do takeho stadia, ze ich pada vela a casto, tak asi nie je nieco v poriadku aj po tej zdravotnej stranke.

ihlana

tiez mam rovnaky problem, ale u mna je to take pravidelne, proste deje sa mi toto kazdy rok presne v tomto obdobi, potom sa to samo nejako upravi.

mariarobotn

vlasy mi začali vypadávať asi mesiac dozadu, je to hlavne počasím čo som si zisťovala, tak to nejako prežijem teraz a uvidím

janulka78

chinín je ozaj prospešný na vlasy, ja som mala od milvy ten ich šampón a som bola nadšená, vlasy mi prestali vypadávať

adkanov1

ja som začala používať šampón s obsahom chinínu, je to presnejšie www.milva.sk, vlasy mi prestali vypadávať taktiež aj sú zdravšie a pevnejšie

Ivush92

Mne pomohli Revitalizing ampulky od My.Organics a k tomu Revitalizing shampoo a Fortifying conditioner, tiež z tejto značky. Prestali vypadávať a začali rýchlejšie rásť aj na miestach kde sa mi už robili akokeby také "kúty", keďže po pôrode mi vypadalo veľmi veľa vlasov. Tá značka nie je až taká známa u nás, v drogérke to nenájdete ale veľmi mi to pomohlo, mám to zo stránky bioma.