Ako sa zbavit chuti na sladke?

sladka

Mira,ja takmer nejem maso a vyrobky z neho ci mlieko a ml.vyrobky a sol uz vobec.
mam problem len s tym sladkym,neviem sa zastavit,kym to nezjem do poslednej odrobinky.
Zuvacky su fajn,niekedy zujem cely den:-)))

mira

Skus silne obmedziť soľ, vajcia, syry, mäso cicavcov a pečené, údené. Po čase by sa to malo zmierniť.
A pri chuti na sladké uprednostni tie jemne sladké chute, nie agresívny rafinovaný cukor.

sladka

dakujem za rady,ja som nieco ako alicka,zjem jej na kila.V puberte som jedla vsetko co som chcela a nenormalne mnozstvo,ale teraz pribudajucim vekom sa mi metabolizmus sppomaluje.
mavam take obdobia,tyzden vydrzim a nic mi sladke nehovori,dalsi tyzden hladam a hladam a vsetko co nejde zjem.
A to som vcera od jedneho znameho dostala 3obrovske cokolady,ze aby som sa trochu vykrmila.
Ale akosi nemam na ne chut,tak som ich schovala.:-))))

lenca

ja to mam horsie, lebo drzim protikvasinkovu dietu, takze tu si ani na sladke dovolit pozriet nemozem :-( Ked idem v potravinach okolo karamelovej Milky, tak nahlas vzdychnem

sisina

Musis si to prepnut v hlave!Ja viem, ze je to tazke, aj ja som s tym mala donedavna problem, no na Silvestra som si povedala, od zajtra nic sladke a funguje to! Dodrziavam to doteraz, priznam sa zhresila som asi 4 krat za ten mesiac a pol, ale nerobim si z toho tazku hlavu, poviem si, ved to zajtra spalim cestou do prace. Nedrzim ziadnu inu dietu, necvicim-nemam na to cas a chudnem! Zatial 3 kg. To ma povzbudzuje vo vytrvalosti.A veceriam normalne, aj o 21 hod.,ked som hladna.

majkaaa

Ja som to riešila musli tyčinkou.Ale jednou za deň,viac nie.A neskôr horkou čokoládou,takou s minim. 70%-ným obsahom kakaa.Ale nie celú tabuľku naraz.Naozaj po kúsku.