ORGAZMUS

cervenovlaska

No to mas teda pravdu-ze zeny su v nevyhode..ale problem je ten ze ja mam vaginalny ale nie klitoralny a som s tym uz fakt v koncoch.nikdy by som takuto vec neriesila verejne ale uz som nevedela, co robit....

lalalaju

musis sa uvolnit a sustredit sa ake to je super vzrusujuce ked ide dnu a von dnu a von...vzdy to pride inak.skus sa nehybat alebo ked to nejde chod s nim do rytmu.a ked uz citis ze je to lepsie chyt ho za riku ked je na tebe a urcuj si tempo ake ti vyhovuje.zvacsa ked to uz prichadza treba zrychlit aby sa to nestratilo.a ked sa vies spravit cez klitoris tak potom vaginalne tiez vies len sama o tom nevies.neviem ci pomoze aspon daco poradim lebo uz fakt potom neviem.som naozaj prekvapena kolko zien nedosiahne orgazmus a muzi ho maju stale.zeny su vzdy v nevyhode oproti muzom

klof

nastudujte si toho viac o sexe. hlavne teda on. nech sa sustredi na klitoris - jazykom, jemne prstom atd... dostavi sa. problem je v NOM. a divim sa, ze ho to neserie natolko, aby si o tom konecne pozistoval...

mudrc99

kvoli tomu ze ty nemas orgazmus si najde inu??? trochu egoizmu z tvojej strany by nezaskodilo... co keby si si trochu viac verila, domnieval by som sa ze ty si najdes ineho.