Chcem dredy

ehmehm

Ahojte ... Ja tiež chcem dredy lenže neviem kde sa to dá na Orave urobiť :) Niekde z okolia Námestova, Trstenej ... :) Poradte prosím na tento email : aduska557@azet.sk

bizzarro

pletiem dredy, rastacopíky, pseudodredy z kanekolanu alebo vlny, openrasta, cron row - francúzke copíky. nové vlasové štúdio v Kysuckom Novom Meste. pozrite
www.dredycopiky.sk

email: bizzarrohs@gmail.com

_lucy_

Čaute, ja by som si chcela spraviť 1-2 dredy a chcela by som do nich nejako vpliesť pár farebných gorálok, ale neviem, kde také dostať kúpiť, buď sú príliš veľké alebo je dierka na prevliekanie príliš malá...

margherittta

PLETU RASTA COPANKY z kanekalonu,chemlonu,micro rasta ,open rasta,francouzské copánky,corn rows s kanekalonem i bez něj, DREADY,silky dready,PSEUDO DREADY,prodlužování syntetikou,atdd jsem z OSTRAVY mohu i dojet po okolí,fotky mám zde ve fotogalerii anebo na webových stránkách muj telefon-731336391 a e-mail margherittta@seznam.cz

www.rasta4u.cz

Nattyyyy

Milujem, keď nejaký intelignet povie, \"fuj dredy, ako to môžte mať na hlave\" a vie o tom sprepáčením veľké hov.. ! Dredy sa dajú umývať, a keď ich máte to neznamená, že ste sto rokov na opicami,ale prírodne založený, alebo reggae fanušíci :)

jozkoIS

Tak isto môže dostať vši aj človek, ktorý dredy nemá, pretože to nemá nič spoločné s účesom. Myslím, že zakladateľka tejto témy už nemá záujem o radu, keďže sem písala v roku 2008. Predpokladám, že tie dredy už má (alebo mala).

bbu

Dredy sú dosť drahé, ale ak ich naozaj chceš, určite si na ne našetríš peniaze. No je aj taký sposob, že sa proste nejaký čas nečešeš, ale to je na tebe ako sa rozhodneš. Keď dostaneš vši, to je trochu problém, lebo, aspoň ja o tom neviem, dredy sa rozpustiť nedajú, ale môžeš si ich umývať vodou napr. 2x do týždňa. Ak dostaneš vši, budeš sa musieť ostrihať, ale ak nosíš šatky, bude to OK. A keď ťa to omrzí, vlasy stále rastú, takže necháš si ich vyrásť a je po probléme...:)

patiiii

mne sa dredy páčia,,vždy tu budú ľudia ktorí odsúdia to čo je na hlave a nesústredia sa na to čo je v nej....a okrem toho vši nevznikajú špinou ale sú to parazity ktoré sa prenášajú...aj v najčistejších vlasoch môžete nájsť vši ak sa dotyčný človek vyskytol na mieste kde boli..no napriek tomu ma zaujíma že čo s dredmi ak sa náhodou tie vši dostanú aj do nich?? a ako sa dredy umývajú alebo čistia?