Sosiofobia - panicky strach z jedenia a pitia

Príspevok v téme: Sosiofobia - panicky strach z jedenia a pitia
nemozem dalej

ludia co mam robit??? uz sa t neda vydrzat...kamosi ma volaju nikde sadnuut a ja vzdy odmietam a pritom velmi rada by som s nimi isla:(( ale nieco mi stale brani...zasa sa mi bude klepat hlava...a uz som si 100 x vravela odem a premozem to...isla som a nedalo sa to ovladat :(((( asi to nikdy nezvldadnem ...stale budem cudak co nikdy nikde nechce ist...a stale hladat nejake blbe vyhovorky....som nestastna...nemam chut zit, strasne ma to ozmedzuje :(((((

kvapka

presne takto to prezivam aj ja.Tiez sa nemozem ani napit,bude to z toho ze sa moc kontrolujeme,aspon je vzdy musim byt tip-top...Ja som rozmyslala vyskusat nejaky doplnok od RNG

nemozem dalej

poznamto: dakujem za povzbudenie :)) ja tiez nevyzeram zle, takze to nie je tym, a snazim sa byt aj mila ku kazdemu, len to jedenie a pitie a pozeranie do oci mi robi problem...jednoducho to sposobuje to trasenie, ktore neviem ovladat, ach aj...aj s chlapcom som sa rozisla preto, lebo som to uz nevedela psychicky vydrzat, vzdy ma len volal niekam sadnut a ja stale vyhovorky...a pritom tuzim po tom... a vela krat sa mi stalo ze ma chlapec pozval a ja som musela odmietnut...lebo ked ja ten pohar vezmem do ruky tak proste si poviem idem sa napit a sustredujem sa na to, prilozim k hlave a ta sa mi debilne zatrasie...a potom sa citim ponizene...alebo ked desiatujem v skole a zrazu ku mne niekto pride a keca skusam jest, ale nejde to a radsej to zbalim :((

poznamto

to mi je luto, co pises, ale chapem ta celkom,ties mam s tym problemy, ale je to uz trochu lepsie.snazim sa na to tolko nemysliet, potom je to ovela lepsie. pomahaju mi aj niektore vyzivvove doplnky, vitaminy Bsk., cim menej som v strese, tym su aj priznaky SF menej napadne. vyborna je aj joga, pilates, kde sa ucis dychat a oladat svoje telo, myslienky. ale ak nic nezaberie, odpurucam psychiatra, uz potom jedine lieky. psychologicka mi tiez nepomohla, lebo nic konkretne mi to nesposobilo a tiez si uvedomujem, ze mam nizke sebavedomie ale neviem preco, vyzeram celkom dobre, nie som hlupa, ale asi az prilis mi zalezi na nazore inych, asi z toho to u vacsiny vznika.ale ako byt viac uvolnena? aj ja by som to chcela zistit. ale nie za pomoci liekov. uplne zahlusit tie nutkave pocity v hlave, ze vsetci ta sleduju a pod. drzim palce. a tiez ti chcem povedat, chod von, zavolaj kamaratom, viem ze to len tak neovladnes, ale no a co, ked sem tam miknes, zatrasies sa. pomyslia si mozno ze si trochu divna, ale to neznamena, ze ta prestanu mat radi. inak by sa na teba vsetci uz davno vybodli. asi si skvely clovek, ked ta napriek tvojim odmietnutiam stale volaju von. drz sa.

nemozem dalej

inak mala som ist na tu oslavu, ale ja som to vzdala :(((a teraz som sama doma a je mi zo seba nanic :(( preco sa mozu ostatni zabavat v spolocnosti a ja v blizkosti ludi len trpim :(((

nemozem dalej

o mne to vie len moja sestra nikto iny...a nemam to ani ako ziadnu traumu z detstva, ale myslim si ze je to dedicne a mam to po svojej mamke...ona je tiez dost tremistka a ma take pocity s tym suvisiace

kvapka

na mna by si nikdy nepovedala,ze mam soc.fobiu.Vedia o tom niektore kamaratky,ale vela ludi nie a vyhybam sa.Najhorsie su sviatky,ked musim ist pritelovej rodine.Aj som sa vela krat pokusala tomu postavit,ale nezvladam to.Bola som u psycholog.bola mila ale nepomohlo.Kazda takato porucha je nazberanie nejakych problemov a tie sa mozu takto prejavit.Ja som mala podla nej malo lasky v detstve...Tiez som zufala a komplikuje mi to zivot