Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

ekla

aha..si myslis, ze sa od nej odstahuje ako princ na bielom koni? ak sa ona nic nedozvie..ved s nou spava, s nou byva. budes chodit pocuvam ako jej kope ich babatko v jej brusku? ak sa dozvie, tak si mozes byt ista, ze ta bude povazovat za to, co v skutocnosti si

penny28

BEA TO TA AKOZE mame vsetci lutovat alebo co si chcela povedat tym prispevkom??? mame ti povedat bud s nim dalej? - ale to TI NIKTO PRI NORMALNOM ROZUME VERU NEPOVIE! CO si vlastne chcela tymto prispevkom povedat??? mas vycitky a chces sa tu odreagovat ? alebo ti mame vsetci do jedneho vraviet aka si ****(to nebola urazka, iba recn. otazka) alebo chces najst silu a cez tieto prispevky sa s nim rozist? viem ze je to tazke, mozno ze ho aj v kutiku srdca mas viac rada ako ho lubis a skrie ta ze je s tvojou kamoskou? hoci by mal byt s tebou? mozno si s nim iba pre sex(- ale mozno si to iba namyslas:)) ale zapametaj si jedno- ak ju opusti kvoli tebe( co mozno nechces iba v kutiku) - TAK NIKDY mu nebudes verit - lebo to co spravil tvojej (podla mna ex) naj kamoske) spravi aj tebe, taky su chlapi, zazila som si svoje. A TU NASTAVA SITUACIA - ROZHODNI SA!!! a NAPIS NAM AKO si sa rozhodla? ostanes s nim alebo sa s nim konecne rozides a jedneho (NEKONECNEHO) DNA lebo toto sledujem od zaciatku, nam konecne povies ako si sa rozhodla a nebudes sem viac chodit lebo by ta malo prestat trapit co si o tebe ludia myslia - kedze je uz len odvaha sem napisat nieco kto by povazoval za ohavne niekto za mile. Co sa tyka tvojej otazky- ako dalej? tak jednoznacne - uz teraz si stratila oboch : a to ta najviac skrie.

lolita22

to bola fajna blbost co si trepla pralinka, ak je zena co len trochu sexi tak sa mu postavi ked sa po no nacahuje a chyta ho... bohviekde

mim8ina

som rada ze som natrafila na tuto temu,pretoze presne to iste prezivam ja. dala som sa dokopy s manzelom maojej najlepsej kamaratky a neviem co dalej. nikdy sme to neplanovali a este pred rokom by som vam povedala ze by som take nieco nikdy nespravila. Odprisahala by som to! ale prislo to samo. Boli sme samy a rozpravali sa a nejak sme sa tomu neubranili a zacali sa bozkavat. Ja neviem kde sa to vo mne zopbralo,nechcem rozbijat ich rodinu,ja tu kamaratku mam fakt rada. ale neviem sa ubranit. stale sa len pretvarujeme a ked zostaneme samy sme ako zalubenci. Mala som strasne vycitky svedomia,ale on mi dava taky pocit uspokojenia. Mozte mi tu nadavat,ale chapem ta Beathe. ja to nedokazem ukoncit,milujem ho. Kamaratke sa vyhybat tiez nechcem a prilezitosti byt snim su vdaka kamaratke caste.

mademoiselle

ved prave to, nijaky chlap nestoji za kamaratstvo. Ale myslim, ze Bea si to musi prezit sama a casom zisti o com sme jej tu my, co ju osocujeme pisali a da nam za pravdu.

mademoiselle

betka to mi je luto, je to tazke, ked ta takto niekto ponizi. Ved o tom vravim, jej rozhodnutia znicia zivot niekomu, kto si to nezasluzi a vzdy je lepsia uprimnost ako klamstvo. Vratit sa to uz neda.
Bea, neobhajuj sa pred nami, ale ak mas take silne reci, ze neikto ked si to nezazil, bud ku kamoske uprimna a spytaj sa jej na nazor, co by ti ona povedala, asi to iste co my ostatni. Bohuzial realita je kruta, vies to vo svojom vnutri sama, nenechaj sa zhryzat zvnutra. KAzdy robi chyby, ale pokial urobis chybu, ktora rani len teba, ok, ale ked ranis aj ostatnych take chyby sa strasne tazko napravuju a jedneho dna toto vsetko olutujes, ked sa pozries na to s odstupom casu. JA len dufam, ze to nejako rozumne vyriesite.