Branie Zinku - zhorsovanie pleti s akne

moncika

sirove mydlo vraj akne zhorsuje, zhoduju sa na tom viaceri dermatologovia.mne velmi pomaha bahno z mrtveho mora 100%

RNG

ucunna zlozka skinorenu je azelaicka kyselina. Jej ucinok je antibakterialny a protizapalovy.
Takych materialov je v prirode vela, aj ovela silnejsich. Ja odporucam masku na noc z kokosoveho oleja s par kvapkami GSE. Je vyzivna, otvara zapchate pory, silne antimikrobialna(nielen bakterie, ale aj kvasne a plesnove infekcie, ktore sa casto v acniach rozmozu). Zinc for acne je dobra zmes zinku a vitaminov na pracu zvnutra, ale neslobodno zanedbavat aj transdermalne(zvonku cez kozu) posobenie.

:-((((((((((((((

ja ked som mala tazke akne, tak mi tiez nezaberak zinok.jedine na co mi to zabralo-ochlpenie-bohuzial:-(((.myslism si,ze ked je akne velmi zapalene a v akutnom stadiu, tak zinok zazraky neurobi-moja skusenost.ale reagujeme individualne a je aj pravda,ze na zaciatku akejkolvek liecby sa zvykne trochu zhorsit.vyskusala som vselico az som skoncila na roacutane, a teraz pouzivam skinoren, len sem tam na udrzanie.

bryana

tiez beriem zinok ale rozdiel na pleti nevidim... povedala by som ze je to ako pred tym mozno lepsie. beriem ho kvoli tomu ze som po chorobe a vypadavalo mi vela vlasov. teraz je to uz v pohode...
na kazdeho ho zabera inac...

janka

ja mám 24, kamoška má 20 a má pleť po tom mydle ako bábika. D: to len ja keď chcem niečo vyskúšať tak sa to nedá

janka

Viem, pamätám si, to som ho používala asi týždeň, a pomohlo mi, všetko sa mi krásne vysušilo a pleť mi ostala hladká. Ale teraz sa mi znova všetko zapaluje, neviem či tým mydlom alebo zinkom, alebo stresom. Neviem fakt. Kamoške pomohlo to mydlo. Ona ho vychvaluje až do neba. Neviem,budem skúšať ďalej a uvidím čo

agina

janka naposledy si sirove mydlo velmi chvalila, co si pamatam.Ked som ti povedala, ze je to blbost, zmietli ste ma pod ciernu zem....