Xalaniiii..............tak ako a kedy sa vam postawiii????

drakenko

Nesnažil som sa ju uraziť. Povedal som si svoj názor. To že na to príde v istom veku je pravda a to že sa pýta takúto otázku ma utvrdzuje v presvedčení, že ten vek nedosiahla.

cicuskaa: Ak sa ťa to dotklo, tak sa ti ospravedlňujem, nechcel som ti tým ublížiť. Ešte raz, prepáč.

miska :)

co sa do nej vsetci pustate?..ved sa pytala normalnu otazku..a ty drakenko nemusis urazat..ani nevies kolko a rokov a sudit a vobec nic nie je na tej otazke blbe..

drakenko

No ten vek by aj mňa zaujímal.

Neoficiálne súhlasím s prvým príspevkom: počkaj si až vám to budú v škole vysvetľovať, myslím že to bude v 6. ročníku. Ak to už bolo a bola si náhodou chorá, tak sa spýtaj mamičky, určite ti rada poradí.

Oficiálne: Myslím, že na sex máš ešte čas. Nič v zlom, neber to osobne, ale až budeš na to sama pripravená, tak budeš vedieť odpovede na podobné triviálne otázky. Sex je inštinktívny = nemusíš sa na nič pýtať ani sa nič učiť, v tom správnom veku to proste budeš vedieť.

Prajem pekné detstvo...

ambroz

moja zlata najprv mu vyhon vyfajci ho a tak sa mozes zacat bavit o sexe..to ako keby ja som chcel uz ist teraz soferovat a nemam ani vodicak ani skusenosti..najprv sa nauc ako sa honi dobre fajci potom ta on vylize a ked budete mat aku taku prax potom sa mozte pustit aj do sexu neviem ako je on natom ale ty to potrebujes urcite takto..inak kolko mas rokov?

***

boze dievca, to skadial si prisla?... ten prejav...akoby si teraz vysla z jaskyne...no a to nehovorim, ze uz ta tema co si zalozila je dobra blbost ...sorry, ale ako v sutazi o najkokotskejsiu otazku..