Prosim normalne odpovede

darinka226

neviem na co beru antikoncepciu zeny ktore vobec nepoznaju mechanizmus jej ucinku to znaci zabranenie ovulacie,zahustenie cervikalneho hlienu,a nepripravenost sliznice na uhniezdenie cize nidaciu vajicka. pri spravnom uzivani (pokial nezvraciate,nezabudate tabletky,neuzivate sucasne urcite lieky napr.tetracykliny,nemate problemy so zaludkom) NEMUSITE pouzivat ziadne dalsie formy ochrany a ten kondom je tam totalne zbytocny

cercill

poznam aj ja vela ludi ktori len maju antinu a nic viac neriesia.. neviem ja som sa do drahej nikdy neurobil aj ked berie antinu.. ked si dam kondom som si isty, ale tiez to robim tak ze trosku poseksujeme a ked si myslim ze uz to na mna ide tak si dam kondom a mozem do toho busit minimalne raz tolko este.. a niektore kamaratky vravia ze je im neprijemne ked sa do nich chlap spravi ze to potom vyteka a tak.. aj to je postoj.. myslim ze antina a kondom je dobra ochrana aj ked trochu draha..

bojazlivanevinna

Nie som dieta,mam 22 rokov.
Ale to predsa neznamena,ze musim chciet dieta.Presne ako napisala slfjals,suhlasim s nou,ak nechce niekto dieta,tak sa snazi zvysit ochranu.

slfjals

ja používam aj hak aj kondom. nestalo sa raz, že baba otehotnela aj tak. dieťa si nemožem dovoliť, takže sa branime všetkým možným. nevidím na tom nič zlé, nam sa to páči a aspoň nezostane po sexe "bordel" .......

cinderellla

debie18-kazdy mame na to iny nazor,ale ked si s niekym koho lubis,preco nie?naco uz len decka zacinaju tak skoro so sexom,ha?potom sa strachuju,otehotnia a bez toho mohli byt.nie antikoncepciu,ale trochu rozumu by sa zislo!a interupcia?aby si uz v zivote ziadne nemusela mat?nie, dakujem..kazda burka raz prehrmi..

debie18

cinderella..tak samozrejme ze decko je tragedia,snad sa nenecham nabuchat,na to je antikoncepcia,aby sme tehotne neostali..ale nastastie este existuje interupcia