vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: vypadávanie vlasov
anka

Mám taký malý problém, ktorý sa mi ťahá už roky, no teraz ma to až desí.Veľmi mi vypadávajú vlasy. Dojčím, mám chronický zápal štítnej žľazy, no liečim si ju už 2 roky, a mám alergiu na peľ. Pred 3 týždňami som musela užívať antibiotiká. Nič mi na to nepomáha. A v poslednej dobe mám strach, že to može byť aj niečo horšie, mám hrčku na hlave, už od detstva a začala sa mi zväčšovať a je akási citlivá na dotyk. Vlasy mi vypadávajú v chumáčoch, naraz cca 10-20 vlasov. Už mám skutočné lysiny. Poraďte mi niekto.

Ivka 1

Anka viem ako Ti pomôcť pri vypadávaní vlasov. Sú produkty na prírodnej báze,ktoré môžeš užívať aj keď kojíš a dokonca sú veľmi dobré aj na tvorbu mliečka ale odporúčala by som, aby si najprv zašla za lekárom,ohľadom tej hrčky na hlave. Môže to byť nezhubný tukový nádorček,ktorý sa odstraňuje ambulantne na chirurgii ale istota je istota. Potom ak budeš chcieť,napíš mi na mail a napíšeme si viac. Bábätko si
od Teba čerpá veľa vitamínov,minerálnych
látok a stopových prvkov a to môže byť
aj príčina vypadávania vlasov.

trenty

myslim ze by si mala navstivit urcite lekara..Vypadavanie vlasov je bezne zo stresu..ale v takom mnozstve to nie je sranda,,A plus ta hrcka..nie je dobre ze sa ti len tak zvacsuje..Mozno nic vazne..ale radsej chod k lekarovi..aby to nebol nador, pripadne rakovina..nechcem ta strasit ale byvala spoluziacka zo strednej skoly ako 23rocna mala nejaku hrcku pri hrtane..vobec si to nevsimala..vsetko ok..hadam po pol roku sa zacala nejako zle citit..vydupala si vysetrenia bo ju najskor odbili, ze co robi halo..a napokon jej zistili rakovinu..Ale drzim palce..verim ze to nebudem tvoj pripad ale radsej chod k doktorovi bo tie vlasy a hrcka sa mi vobec nepacia..

anka

Ahoj, no moje malé bude mať sedem mesiacov, takže to asi nebude z toho vyplývajúci problém. Existuje niečo seriózne, čo by som mohla užívať, aj keď dojčím?